facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Nie jątrzmy wokół Błaszczykowskiego

Wygląda na to, że Bundesliga zaczyna powoli dominować w Europie. Do 1/8 wprowadziła cztery drużyny: Bayern Monachium, Bayer Leverkusen, Borussię i Schalke. Zaczyna konkurować z Premier League. Zanosi się na zmianę układu sił w Europie.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Jak trafiłeś w sznurek, to mózg się trząsł

Piłka nożna przeszła wielką ewolucję. Teraz to są wspaniałe spektakle, rozgrywane na pięknych stadionach. Są wielkie pieniądze i to wymusiło również rozwój technologiczny.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Nawałka świetnie czyta grę

Po tym zwycięstwie aż chce się powiedzieć, że idziemy za ciosem. W piłce nożnej trzeba mieć również szczęście i ono sprzyja selekcjonerowi oraz drużynie.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Urodziła się drużyna

W tych meczach urodził się trener, ale też kapitan. Robert Lewandowski do tej pory stał z boku i stąd krytyka, że się nie przykłada. Przed spotkaniami z Niemcami i Szkocją drużyna była przygotowana przez trenera i wszyscy mówili, że możemy, chcemy, spróbujemy wygrać.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Świat według Gmocha: Jesień dla Lecha, wiosna ...

W pierwszej połowie dużo lepiej prezentował się Lech. To była zasługa Macieja Skorży, który dobrze rozszyfrował przeciwnika. Legia wyszła z zadartym nosem i mogła przeciwnika zlekceważyć. Po przerwie trener Berg znalazł na gości sposób.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Paragrafy zabijają ducha sportu

Decyzja UEFA w sprawie Legii jeszcze bardziej oddala ideę sportu, która nie ma już nic, albo prawie nic wspólnego z elegancją, przeżyciem wyższego rzędu, bo sprowadza się to do regulacji prawnych. Ja jestem ze starszego pokolenia, dziś może to nie jest do końca rozumiane.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Liverpool pięknie żarł i zdechł

Chyba rozchorujemy się od tego futbolu. My nie zdążymy się z tym oswoić,więc proszę sobie wyobrazić, co się dzieje z zawodnikami. Nie ma się codziwić dlatego tym niespodziankom w końcówce La Liga i Premier League.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Mourinho zastrzeli tego, kto wysłał Courtois ...

Do finału LM awansowały dwie rzeczywiście najlepsze drużyny tego sezonu. Przy Atletico Madryt przypomina się przypadek FC Porto z czasów Jose Mourinho, gdzie też sukcesy przychodziły po kolei. Myślałem, że drużyna Diego Simeone nie da rady, że ma za krótką ławkę rezerwowych i wszystkiego nie ...
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Borussia jak za dawnych lat. Koniec Barcy?

Borussia nie prezentowała ostatnio wysokiej formy, aczkolwiek w drugiej połowie pierwszego meczu pod bramką Realu Madryt działy się dantejskie sceny. Paryżanom z PSG brakowało doświadczenia i Ibrahimovica, natomiast Lionel Messi, Andres Iniesta i resztą gwiazdorówprzeszli obok swojego meczu.
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Zdjąć reprezentacji z pleców ciężar ...

Wszyscy na mnie naskoczyli, ale ja już powiedziałem i dalej uważam, żeby tym chłopakom zdjąć ciężar z barków. Trzeba zwolnić ich od obowiązku wyjścia z grupy, wygrania eliminacji. Oni muszą wreszcie pograć w piłkę, bo wierzę, że to potrafią, żeby byli sami zadowoleni i, żebyśmy my zobaczyli ...
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Fani Barcelony powinni się przygotować na ...

Myślę, że Gerardo Martino długo tam miejsca nie zagrzeje. To, co było - popsuł, a nic nowego nie wniósł. Udaje mu się tylko, gdy zawodnicy biorąsprawy w swoje ręce. W wybranych meczach, zwłaszcza w Lidze Mistrzów, będzie im się udawało, bo takie mecze oni potrafią grać, ale o wygraniu ...
Jacek Gmoch

Jacek Gmoch

Strachan po prostu nas rozczytał

Po meczu ze Szkocją nasuwają się dwa kluczowe pytania: czy mamy drużynę,a jeśli nie, to czy poczyniliśmy jakiś krok ku jej budowie? Bynajmniej,nie jestem jednym z tych krytyków, którzy tylko czekają na potknięcia –jeśli już krytykuję, to tylko konstruktywnie. Co prawda widziałem wczoraj kilka ...
1 2
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij