facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Mateusz Borek

Mateusz Borek

Nawałka da szansę dublerom? Ja stawiam na ...

W kadrze klaruje się kilka zmian. Naród wkurzył się więc faktem, że na trzech-czterech pozycjach mogą zagrać dublerzy. Biorąc jednak pod uwagę z jaką intensywnością grają w tym sezonie nasi piłkarze, zastanawiam się ilu z nich jest w stanie zagrać dwa równe mecze – z Niemcami i Szkocją?
Mateusz Borek

Mateusz Borek

Telewizyjna rewolucja w Ekstraklasie? Dwa ...

Potężna międzynarodowa korporacja, umowa na sześć lat i dwukrotnie większe pieniądze – wiele wskazuje, że to może czekać kluby T-Mobile Ekstraklasy już w przyszłym sezonie.
Mateusz Borek

Mateusz Borek

Licencja na niezgodę

W ostatnich dniach emocje budzi sprawa Roberta Warzychy, Górnika Zabrze ilicencji. Z jednej strony można rzec: kto wykłada kasę na klub, zatrudnia kogo chce. W tym przypadku i tak, i nie. Bo Górnik utrzymywanyjest głównie z pieniędzy miasta. Z drugiej, po coś UEFA, której polska federacja ...
Mateusz Borek

Mateusz Borek

Miłość Nawałki do piłkarzy Górnika wygasła

Cztery miesiące Adama Nawałki na stanowisku selekcjonera właśnie minęły.Za nim słabiutki debiut ze Słowacją, przeciętny mecz z Irlandia, wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z reprezentacja ligi i losowanie w Nicei. Przed nim Szkocja, Niemcy, Litwa i...początek eliminacji Euro 2016.
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij