facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Epitafium dla znikającego Widzewa

Ten tekst będzie osobisty, ale ani dramatyczny, ani, nie daj Bóg, patetyczny. Nostalgiczny najwyżej. Ot, zwykła żałość z powodu upadku pewnego klubu. Kluby jak wiadomo, tak jak ludzie, pojawiają się, istnieją i znikają. Teraz znika Widzew.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Nasz sport leży na łopatkach...

Pomijając tę, pożal się Boże, najdramatyczniejszą w historii ME porażkę z Bułgarią, gdyby nawet jej nie było, a Polacy pojechaliby do tej ich wymarzonej Kopenhagi, tak czy inaczej, jak mawia klasyk „powiem tak“ - w sportach zespołowych leżymy rozłożeni na obie łopatki.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Oto piłkarze

Paradoks naszej piłki polega na tym, że najlepsze wrażenie z polskiej „TOP 4“ pozostawił po sobie Śląsk Wrocław, który przegrał dwumecz z Sevillą 1-9.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Polski wieczór w całej Europie

To był niezwykły polski wieczór przed telewizorem. W półfinale Ligi Mistrzów grał „polski klub”. Grała „polska” Borussia, a ja, w końcu Polak, wcale jej nie kibicowałem. Nie żebym od razu kibicował Realowi.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Kielce kontra Skopje. W pół drogi do Kolonii

Zdobyć w wyjazdowym meczu w Skopje dwadzieścia siedem bramek to sztuka. A wygrać tam mecz to sztuka nie lada.Metalurgtaktycznie jest dość przewidywalny, ale swoją taktykę, z bardzo aktywnym w ataku pozycyjnym obrotowym, doprowadził do stanu niemal perfekcji. Taki to stan, że w tym momencie ...
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

O głuchym telefonie i schodzeniu na psy

„Jak ci idzie? – zapytał ślepy kulawego. Jak widzisz – brzmiała odpowiedź”. Przydarzyła mi się ostatnio historia żywcem jak z tego dialogu powyżej. Ze swą ideą czystą acz niejednoznaczną, nie przedarłem się. I wielka tam, po drugiej stronie, u czytelnika mojego nastąpiła obraza. Tak wielka ...
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Stała się rzecz karygodna!

Otóż dwie gwiazdy polskiej piłki ręcznej, niejaki Michał J. i jego kompan Krzysztof L., odmówiły gry przeciwko Szwecji. A przecież wiadomo, rywalizacja ze Szwedami ma rozstrzygać, bagatela, o pierwszym miejscu w eliminacyjnej grupie.
1 2
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij