KOMENTARZE
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Epitafium dla znikającego Widzewa

Ten tekst będzie osobisty, ale ani dramatyczny, ani, nie daj Bóg, patetyczny. Nostalgiczny najwyżej. Ot, zwykła żałość z powodu upadku pewnego klubu. Kluby jak wiadomo, tak jak ludzie, pojawiają się, istnieją i znikają. Teraz znika Widzew.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Nasz sport leży na łopatkach...

Pomijając tę, pożal się Boże, najdramatyczniejszą w historii ME porażkę z Bułgarią, gdyby nawet jej nie było, a Polacy pojechaliby do tej ich wymarzonej Kopenhagi, tak czy inaczej, jak mawia klasyk „powiem tak“ - w sportach zespołowych leżymy rozłożeni na obie łopatki.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Oto piłkarze

Paradoks naszej piłki polega na tym, że najlepsze wrażenie z polskiej „TOP 4“ pozostawił po sobie Śląsk Wrocław, który przegrał dwumecz z Sevillą 1-9.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Polski wieczór w całej Europie

To był niezwykły polski wieczór przed telewizorem. W półfinale Ligi Mistrzów grał „polski klub”. Grała „polska” Borussia, a ja, w końcu Polak, wcale jej nie kibicowałem. Nie żebym od razu kibicował Realowi.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Kielce kontra Skopje. W pół drogi do Kolonii

Zdobyć w wyjazdowym meczu w Skopje dwadzieścia siedem bramek to sztuka. A wygrać tam mecz to sztuka nie lada.Metalurgtaktycznie jest dość przewidywalny, ale swoją taktykę, z bardzo aktywnym w ataku pozycyjnym obrotowym, doprowadził do stanu niemal perfekcji. Taki to stan, że w tym momencie ...
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

O głuchym telefonie i schodzeniu na psy

„Jak ci idzie? – zapytał ślepy kulawego. Jak widzisz – brzmiała odpowiedź”. Przydarzyła mi się ostatnio historia żywcem jak z tego dialogu powyżej. Ze swą ideą czystą acz niejednoznaczną, nie przedarłem się. I wielka tam, po drugiej stronie, u czytelnika mojego nastąpiła obraza. Tak wielka ...
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Stała się rzecz karygodna!

Otóż dwie gwiazdy polskiej piłki ręcznej, niejaki Michał J. i jego kompan Krzysztof L., odmówiły gry przeciwko Szwecji. A przecież wiadomo, rywalizacja ze Szwedami ma rozstrzygać, bagatela, o pierwszym miejscu w eliminacyjnej grupie.
1 2
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij