facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Ruszyła ekstraklasa. Biszof, Wandzel ...

Polska liga wróciła. Szybko wróciła. I gospodarze nie podnieśli się zkolan. Oprócz Legii Warszawa, która grała i wygrała z amatorami. Za nami osiem spotkań piłkarskiej gorącej "jesieni". Osiemmeczów u siebie i tylko jedno zwycięstwo gospodarza. Pytanie, po co tympiłkarzom budowano nowoczesne ...
Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Niereformowalni prezesi polskiej ekstraklasy

Myśleli, że odnieśli wielki sukces. Prezesi, którzy nie chcą reformy ekstraklasy, zatrudnili trenerów parodystów, którzy na konferencjach prasowych opowiadają ładne bajki. I są tani w utrzymaniu. Ale punktów nie dostarczają dla klubu prawie nigdy. O stylu nie wspominajmy. Ale pracują dalej, ...
Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Lewy na pudle Złotej Piłki

Dlaczego tylko pudło? Po takim meczu jak z Realem, w którym się strzela 4 bramki? Hiszpańska prasa w przypadku takiego wyczynu CristianoRonaldo czy Leo Messiego już by wręczyła im nagrodę w postaci "Złotej Piłki".
Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Niech nie narzekają, niech grają

Czytałem wypowiedź Sebastiana Mili, który chciałby powiększyć ligę do 18. zespołów, ale chyba po to, żeby asystować i strzelać bramki coraz słabszym przeciwnikom.  Myślę, że piłkarze przede wszystkim powinni skoncentrować się na tym, że teraz nie będą więcej odpoczywać  niż grać.
Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Fornalik zaczyna przypominać Smudę

Dlaczego? Z jednego prostego powodu - zaczyna brnąć w ten sam skład, co Franek . Obecna reprezentacja to drużyna, która nie jest kontrolowana przez Fornalika. To jest drużyna Smudy! Żadne tłumaczenia, że obecnie nie ma lepszych graczy, nie docierają do mnie.
1 2
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij