KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czerwone światło pod ziemią

Krzysztof Zimnoch nie znokautował w Wieliczce Artura Binkowskiego i zgodnie z tym, co pisałem przed walką, został już za to skrytykowany. Atmosfera w ringu i poza nim daleka była też od bokserskich standardów.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tylko dla siłaczy

Rozpoczynające się w niedzielę we Wrocławiu mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów dają nadzieję na kilka medali,być może będzie również złoty.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Sprintem po pas

Wasyl Łomaczenko chce już w drugiej walce sięgnąć po tytuł mistrza świata wagi piórkowej. Jedno jest pewne, jeśli Ukrainiec pokona 25 stycznia Meksykanina Orlando Salido, to przejdzie do historii zawodowegoboksu.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Po kryjomu do Kazachstanu

Niepostrzeżenie, bez rozgłosu, wylecieli polscy pięściarze do Astany na mistrzostwa świata w boksie olimpijskim . Tak, jakby się wstydzili, że istnieją. A jeszcze nie tak dawno prezes Zbigniew Górski obiecywał, że czas odnowy upadłego związku jest bliski. Pokrzykiwał, że lada chwilaw miejsce ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gmitruk odchodzi. Rozstanie bez pożegnania

Mateusz Masternak nie będzie już dalej pracował z Andrzejem Gmitrukiem. Ale to nie jest tylko pokłosie ostatniej porażki z Grigorijem Drozdem w Moskwie. Trener skarży się, że nie miał wpływu na wszystkie elementy przygotowań "Mastera". - Nie widzę w tej drużynie miejsca dla siebie, ale to już ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nowy trener, nowy ogień

Miguel Angel Cotto zmieniając trenera dał sobie szanse na nowe życie.Delvina Rodrigueza zniszczył w Orlando już w trzeciej rundzie - walcząc jak za najlepszych lat.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Cudu w Moskwie nie było

Władimir Kliczko wygrał z Aleksandrem Powietkinem pewnie, ale tak walcząc nie przechodzi się do historii. Tylu fauli w jego wykonaniu, na które przymykał oko sędzia Luis Pabon nie widziałem w żadnej z jego wcześniejszych walk.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Utwardzona rosyjska dusza

To pierwsze złoto Rosjan w mistrzostwach Europy po rozpadzie Związku Radzieckiego. W Kopenhadze wygrali praktycznie niezagrożeni, choć zaczęli turniej od porażki z Niemcami. Rosjanie udźwignęli ciężar, bo dziś mają już inną mentalność. Ich wrażliwa i chwiejna rosyjska dusza została wreszcie ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Grunt to mieć nazwisko, wtedy kasa się zgadza

Julio Cesar Chavez jr wygrał z Brianem Verą i zarobił dziesięć razy więcej pieniędzy za walkę niż rywal, bo ma nazwisko, które otwiera wieledrzwi nie tylko w Meksyku, ale jak kiedyś przejdzie do wagi półciężkieji zmierzy się z Adonisem Stevensonem, to czarno widzę jego szanse.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Przegrane mistrzostwa. Siatkarski kac

Porażki są różne, podobnie jak zwycięstwa. Są takie, które nie pozostawiają wątpliwości i takie, które dając nadzieję prowokują do zadawania niewygodnych pytań. Po takiej porażce kac pozostanie na długo.Tak złego sezonu jak ten siatkarze nie mieli od dawna.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Coraz ciaśniej ciężkim w wadze ciężkiej

Jeszcze do niedawna w wadze ciężkiej nie było kogo oglądać. Teraz kryzys powoli mija, choć wciąż królują w tej kategorii ukraińscy bracia Witalij i Władimir Kliczko.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Od Wspaniałego do Anastasiego

Jeszcze nie tak dawno celem naszych siatkarzy na mistrzostwach Europybyło piąte miejsce. Dziś głośno mówią o złotym medalu, nie boją się nikogo, choć nie są przecież głównym faworytem do zwycięstwa, a pamięć oporażkach na igrzyskach w Londynie i tegorocznej Lidze Światowej jest wciąż żywa.
19 20 21 22 23 24 25 26 27
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij