KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Ring pełen gwiazd

Gala w Corpus Christi w Teksasie może być jedną z najlepszych w tym roku. Trzy walki o mistrzostwo świata i rewanżowy pojedynek, który stoczą Donaire z Darchinyanem to chyba wystarczająca zachęta, by wstać wcześniej niż zwykle.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gołowkin - gwiazda z Kazachstanu

Curtis Stevens jest kolejną ofiarą Giennadija Gołowkina, który wystawił mu słony rachunek za wulgarną paplaninę przed walką. Amerykanindostał solidne lanie i nie wyszedł do 9. rundy. Ringowy kiler z Kazachstanu w szybkim tempie wyrasta na wielką gwiazdę zawodowych ringów.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Biała studniówka przed Soczi

Na 100 dni przed igrzyskami w Soczi zaczyna się w Polsce pompowanie balonika. Jeszcze chwila i będziemy zimową potęgą, która z igrzysk przywiezie worek medali. Kto wylicytuje więcej?
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kosmita zastąpił Kata

Jeszcze chwila i Bernard Hopkins będzie miał 50 lat, a wciąż nie będzie na niego mocnych. Dlatego nowy przydomek „Kosmita" pasuje do niego jak ulał. Hopkins nawet w części nie zarabia takich pieniędzy jak Mayweather, czy wcześniej Oscar De La Hoya. A przecież nigdy nie unikał walk z ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Rocky pochodzi z Syberii

Rosjanin Rusłan Prowodnikow znów stoczył walkę, o której długo będziegłośno. Za chwilę zobaczymy w ringu Giennadija Gołowkina, który traktuje przeciwników tak jak kiedyś Mike Tyson, a później Siergieja Kowaliewa, który uderza jak młotem. Inwazja na Amerykę pięściarzy z byłego ZSRR trwa.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czerwone światło pod ziemią

Krzysztof Zimnoch nie znokautował w Wieliczce Artura Binkowskiego i zgodnie z tym, co pisałem przed walką, został już za to skrytykowany. Atmosfera w ringu i poza nim daleka była też od bokserskich standardów.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tylko dla siłaczy

Rozpoczynające się w niedzielę we Wrocławiu mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów dają nadzieję na kilka medali,być może będzie również złoty.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Sprintem po pas

Wasyl Łomaczenko chce już w drugiej walce sięgnąć po tytuł mistrza świata wagi piórkowej. Jedno jest pewne, jeśli Ukrainiec pokona 25 stycznia Meksykanina Orlando Salido, to przejdzie do historii zawodowegoboksu.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Po kryjomu do Kazachstanu

Niepostrzeżenie, bez rozgłosu, wylecieli polscy pięściarze do Astany na mistrzostwa świata w boksie olimpijskim . Tak, jakby się wstydzili, że istnieją. A jeszcze nie tak dawno prezes Zbigniew Górski obiecywał, że czas odnowy upadłego związku jest bliski. Pokrzykiwał, że lada chwilaw miejsce ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gmitruk odchodzi. Rozstanie bez pożegnania

Mateusz Masternak nie będzie już dalej pracował z Andrzejem Gmitrukiem. Ale to nie jest tylko pokłosie ostatniej porażki z Grigorijem Drozdem w Moskwie. Trener skarży się, że nie miał wpływu na wszystkie elementy przygotowań "Mastera". - Nie widzę w tej drużynie miejsca dla siebie, ale to już ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nowy trener, nowy ogień

Miguel Angel Cotto zmieniając trenera dał sobie szanse na nowe życie.Delvina Rodrigueza zniszczył w Orlando już w trzeciej rundzie - walcząc jak za najlepszych lat.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Cudu w Moskwie nie było

Władimir Kliczko wygrał z Aleksandrem Powietkinem pewnie, ale tak walcząc nie przechodzi się do historii. Tylu fauli w jego wykonaniu, na które przymykał oko sędzia Luis Pabon nie widziałem w żadnej z jego wcześniejszych walk.
19 20 21 22 23 24 25 26 27
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij