KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Polacy biją w Ameryce

Cztery lata temu Krzysztof ‚Diablo" Włodarczyk nie potrafił udowodnić swojej wyższości nad Giacobbe Fragomenim, dziś dzieli ich przepaść. Andrzej Fonfara też wykonał gigantyczny skok, tytuł mistrza świata ma już w zasięgu ręki.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Diabelskie podróże mistrza

Dla Krzysztofa Włodarczyka to będzie kolejna walka na obczyźnie w obronie tytułu mistrza świata organizacji WBC w wadze junior ciężkiej. Tym razem w Chicago zmierzy się ze swoim dobrym znajomym, Włochem Giacobbe Fragomenim. - Mogę jechać nawet na koniec świata, oby tylko dobrze zapłacili - ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Mróz, wiatr i sukcesy

Kuusamo nie zawsze było szczęśliwe dla Polaków, szczególnie dla skoczków. Tym razem nie ma powodów do narzekań. Justyna Kowalczyk wygrała dwa biegi, a Krzysztof Biegun wciąż jest liderem klasyfikacji Pucharu Świata w skokach.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kamienne pięści nokautują

Siergiej Kowaliew i Adonis Stevenson w ringu nie żartują. W Quebec City raz jeszcze pokazali jak mocno biją. Teraz powinni zmierzyć się ze sobą izunifikować tytuły, ale zdaje się, że ten drugi ma inne plany.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Zimowe wejście smoka

Krzysztofa Bieguna chwalił przed pierwszym konkursem Pucharu Świata sam Gregor Schlierenzauer, ale chyba nikt nie spodziewał się, że skoczekz Gilowic stanie na najwyższym stopniu podium już w Klingenthal.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nokaut przychodzi sam

Ci, którzy wstali w środku nocy, by obejrzeć galę w Corpus Christi chyba nie żałują. Cztery nokauty w pięciu walkach i dwóch nowych mistrzów świata, to uczciwa rekompensata za brak snu. Inna sprawa, że podczas walk Mikey'a Garcii z Romanem Martinezem i Nonito Donaire z „Wściekłym Bykiem" ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Ring pełen gwiazd

Gala w Corpus Christi w Teksasie może być jedną z najlepszych w tym roku. Trzy walki o mistrzostwo świata i rewanżowy pojedynek, który stoczą Donaire z Darchinyanem to chyba wystarczająca zachęta, by wstać wcześniej niż zwykle.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gołowkin - gwiazda z Kazachstanu

Curtis Stevens jest kolejną ofiarą Giennadija Gołowkina, który wystawił mu słony rachunek za wulgarną paplaninę przed walką. Amerykanindostał solidne lanie i nie wyszedł do 9. rundy. Ringowy kiler z Kazachstanu w szybkim tempie wyrasta na wielką gwiazdę zawodowych ringów.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Biała studniówka przed Soczi

Na 100 dni przed igrzyskami w Soczi zaczyna się w Polsce pompowanie balonika. Jeszcze chwila i będziemy zimową potęgą, która z igrzysk przywiezie worek medali. Kto wylicytuje więcej?
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kosmita zastąpił Kata

Jeszcze chwila i Bernard Hopkins będzie miał 50 lat, a wciąż nie będzie na niego mocnych. Dlatego nowy przydomek „Kosmita" pasuje do niego jak ulał. Hopkins nawet w części nie zarabia takich pieniędzy jak Mayweather, czy wcześniej Oscar De La Hoya. A przecież nigdy nie unikał walk z ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Rocky pochodzi z Syberii

Rosjanin Rusłan Prowodnikow znów stoczył walkę, o której długo będziegłośno. Za chwilę zobaczymy w ringu Giennadija Gołowkina, który traktuje przeciwników tak jak kiedyś Mike Tyson, a później Siergieja Kowaliewa, który uderza jak młotem. Inwazja na Amerykę pięściarzy z byłego ZSRR trwa.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czerwone światło pod ziemią

Krzysztof Zimnoch nie znokautował w Wieliczce Artura Binkowskiego i zgodnie z tym, co pisałem przed walką, został już za to skrytykowany. Atmosfera w ringu i poza nim daleka była też od bokserskich standardów.
19 20 21 22 23 24 25 26 27
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij