KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Huśtawka nastrojów przed Soczi

Zimowe igrzyska coraz bliżej. Czas na próby generalne w Polsce. Najpierw skoki w Wiśle, później w Zakopanem. A w Jakuszycach formę sprawdzi Justyna Kowalczyk. Młodszy o kilkanaście kilogramów Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego i szef polskiej misji na igrzyska w Soczi, ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Pech czy poważniejszy problem?

Od lat słyszę, że skoki narciarskie są dziś bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, ale wypadki jednak wciąż się zdarzają. Ostatnio najczęściej Thomasowi Morgensternowi, który tym razem rozbił się na mamucie w Bad Mitterndorf.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Trzęsienie ziemi, to już przeszłość

Porażka siatkarek z Belgią, to wstrząs po którym ciężko będzie się pozbierać. W efekcie Polek zabraknie nie tylko na mistrzostwach świata, igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro też się niebezpiecznie oddalają.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Narodziny gwiazdy

A jednak stało się. Thomas Diethart, człowiek znikąd, najlepszy w Bischofshofen i w Turnieju Czterech Skoczni. Nie dali mu rady ani jego utytułowany rodak Thomas Morgenstern, ani czterokrotny mistrz olimpijski, Simon Ammann.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kowalczyk przegrywa tylko z mężczyznami

Tym razem Tour de Ski był inny niż poprzednie. Pełen niedomówień i wątpliwości, a kij w mrowisko włożyła Justyna Kowalczyk rezygnując ze startu w proteście przeciwko decyzjom organizatorów.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kto pokona Floyda juniora?

To pytanie na nadchodzący 2014 rok. W minionym Floyd Mayweather jr był nieosiągalny dla rywali i wszystko wskazuje, że w tym też tak będzie, choć sensacje zawsze były częścią boksu, więc kto wie. W 2013 poza walkami fenomenalnego Floyda Jr. odbyło się również kilka innych, arcyciekawych ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Harry Potter znów lata

Czterokrotny mistrz olimpijski Simon Ammann przypomniał o sobie nad wyraz spektakularnie wygrywając w Oberstdorfie pierwszy z konkursów prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kowalczyk rzuca wyzwanie

To bez wątpienia najtrudniejsza decyzja w całej karierze Justyny Kowalczyk. Rezygnacja z Tour de Ski jest protestem przeciwko decyzjom organizatorów, ale jest też wyzwaniem dla niej samej, bo komplikuje przygotowania do igrzysk w Soczi.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Bombowa polska zima

Jak na razie śniegu niewiele, za to polskich sukcesów co niemiara. Kamil Stoch i jego koledzy królują na skoczniach, a Justyna Kowalczyk bije wszystkie rywalki w stylu klasycznym.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Emeryt Kliczko

Witalij Kliczko nie jest już mistrzem organizacji WBC w wadze ciężkiej. Starszy z ukraińskich braci ma dziś ważniejsze sprawy na głowie, walczy o przyszłość swojego kraju.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Stoch talentem najwyższej klasy

Tutaj lata wasz mistrz świata! Tak krzyczał przed laty spiker, gdy naVelikance w Planicy szybował Adam Małysz, tak powinien zapowiadać Kamila Stocha w Titisee Naustadt, gdzie Polak był drugi w sobotę i pierwszy w niedzielę.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Przedświąteczne ostatki

Dla Krzysztofa Głowackiego sobotnia walka z Varolem Vekiloglu w Wałczu będzie istotnym testem przed poważniejszymi wyzwaniami, które czekają go w niedalekiej przyszłości. Zdaniem kolegów z grupy KnockOut itrenera Fiodora Łapina jest już na nie gotowy.
19 20 21 22 23 24 25 26 27
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij