KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Bombowa polska zima

Jak na razie śniegu niewiele, za to polskich sukcesów co niemiara. Kamil Stoch i jego koledzy królują na skoczniach, a Justyna Kowalczyk bije wszystkie rywalki w stylu klasycznym.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Emeryt Kliczko

Witalij Kliczko nie jest już mistrzem organizacji WBC w wadze ciężkiej. Starszy z ukraińskich braci ma dziś ważniejsze sprawy na głowie, walczy o przyszłość swojego kraju.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Stoch talentem najwyższej klasy

Tutaj lata wasz mistrz świata! Tak krzyczał przed laty spiker, gdy naVelikance w Planicy szybował Adam Małysz, tak powinien zapowiadać Kamila Stocha w Titisee Naustadt, gdzie Polak był drugi w sobotę i pierwszy w niedzielę.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Przedświąteczne ostatki

Dla Krzysztofa Głowackiego sobotnia walka z Varolem Vekiloglu w Wałczu będzie istotnym testem przed poważniejszymi wyzwaniami, które czekają go w niedalekiej przyszłości. Zdaniem kolegów z grupy KnockOut itrenera Fiodora Łapina jest już na nie gotowy.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Jak w kalejdoskopie

Szczególnie na skoczniach, gdzie liderzy wyłonią się prawdopodobnie dopiero po Nowym Roku. W biegach pań, które interesują nas szczególnie podział ról nastąpi wcześniej.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Polacy biją w Ameryce

Cztery lata temu Krzysztof ‚Diablo" Włodarczyk nie potrafił udowodnić swojej wyższości nad Giacobbe Fragomenim, dziś dzieli ich przepaść. Andrzej Fonfara też wykonał gigantyczny skok, tytuł mistrza świata ma już w zasięgu ręki.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Diabelskie podróże mistrza

Dla Krzysztofa Włodarczyka to będzie kolejna walka na obczyźnie w obronie tytułu mistrza świata organizacji WBC w wadze junior ciężkiej. Tym razem w Chicago zmierzy się ze swoim dobrym znajomym, Włochem Giacobbe Fragomenim. - Mogę jechać nawet na koniec świata, oby tylko dobrze zapłacili - ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Mróz, wiatr i sukcesy

Kuusamo nie zawsze było szczęśliwe dla Polaków, szczególnie dla skoczków. Tym razem nie ma powodów do narzekań. Justyna Kowalczyk wygrała dwa biegi, a Krzysztof Biegun wciąż jest liderem klasyfikacji Pucharu Świata w skokach.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kamienne pięści nokautują

Siergiej Kowaliew i Adonis Stevenson w ringu nie żartują. W Quebec City raz jeszcze pokazali jak mocno biją. Teraz powinni zmierzyć się ze sobą izunifikować tytuły, ale zdaje się, że ten drugi ma inne plany.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Zimowe wejście smoka

Krzysztofa Bieguna chwalił przed pierwszym konkursem Pucharu Świata sam Gregor Schlierenzauer, ale chyba nikt nie spodziewał się, że skoczekz Gilowic stanie na najwyższym stopniu podium już w Klingenthal.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nokaut przychodzi sam

Ci, którzy wstali w środku nocy, by obejrzeć galę w Corpus Christi chyba nie żałują. Cztery nokauty w pięciu walkach i dwóch nowych mistrzów świata, to uczciwa rekompensata za brak snu. Inna sprawa, że podczas walk Mikey'a Garcii z Romanem Martinezem i Nonito Donaire z „Wściekłym Bykiem" ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Ring pełen gwiazd

Gala w Corpus Christi w Teksasie może być jedną z najlepszych w tym roku. Trzy walki o mistrzostwo świata i rewanżowy pojedynek, który stoczą Donaire z Darchinyanem to chyba wystarczająca zachęta, by wstać wcześniej niż zwykle.
19 20 21 22 23 24 25 26 27
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij