KOMENTARZE
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Wawrzyk na rozdrożu

Dużo się dzieje w polskim boksie. Krzysztof Włodarczyk będzie bronił mistrzostwa świata w starciu z Czakijewem, Masternak wygrał przez tko z Corbinem i przybliża się do walki o mistrzostwo świata, Szpilka sprawdzi Bidenkę w Rzeszowie, Sulęcki świetnie zaprezentował się na sparringach z ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Tak Wojownikowi nie przystoi

Z przykrością komentowałem ostatnią walkę Rafała Jackiewicza, bo nie ukrywam, że lubię go i cenię. Tymczasem musiałem oglądać jak Włoch Bundu sprawił wielkie lanie Wojownikowi, wygrał wszystkie rundy, a na koniec znokautował go w 11 starciu.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Haye'owi się nie odmawia

Ciężko muszą teraz ocierać pot z czoła Andrzej Wasilewski i Piotr Werner. Łamigłówkę mają bowiem potężną. Przyjąć ofertę od Davida Haye'a i wystawić do walki z nim Andrzeja Wawrzyka, czy nie?
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Zadanie wykonane, Obraniak postrzelony

Nie przypominam sobie w naszym futbolu tak potężnej nagonki na piłkarza jak ostatnio na Ludovica Obraniaka. Szyderstwa z drewnianego Rasiaka to betka przy tym jak napadano na Ludo. Nawet krytyka zawodników wyrzucanych z kadry za pijaństwo (Dudka, Boruc, Majewski, Peszko) była bardziej ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Gortat śmieje się z Barana

Ręka Roberta Kubicy (ta zraniona w wypadku samochodowym) przejdzie do historii nie tylko rajdów samochodowych i Formuły1, ale i polskiego dziennikarstwa oraz savoir vivre. O to postarał się już Maciej Baran, którego Kubica wybrał na pilota w rajdach samochodowych.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Internet to piękny wynalazek...

...ale problem z nim taki, że nie wiadomo, czy to co się tam znajdzie, to prawda czy fałsz. W związku z tym praca dziennikarza coraz bardziej przypomina pracę śmieciarza oddzielającego gnijące odpady od pełnowartościowych produktów.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Nie doceniłem Salety

Mam olbrzymi szacunek dla Przemka Salety. Tym bardziej muszę się przyznać, że przez chyba ćwierć wieku naszej znajomości dwa razy go nie doceniłem.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Szczwany lis Gmitruk

Od kilku miesięcy komentuję boks w Polsacie Sport z Andrzejem Gmitrukiem. Początkowo trudno było się przyzwyczaić, że nie siedzi obok mnie Jurek Kulej.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij