Przed nami pierwsze spotkanie półfinałowe LCS EU Playoffs! Zarówno gracze SPLYCE jak i H2k zapewnili już sobie udział w EU LCS Summer Split Finals, które odbędą się już w przyszły weekend w krakowskiej Tauron Arenie, jednakże stawką jest nie tylko awans do wielkiego finału ale i potencjalny występ na Mistrzostwach Świata.

 

Obie formacje, są niezwykle zmotywowane do dzisiejszej konfrontacji. Po ostatnim imponującym zwycięstwie graczy H2k nad Fnatic, fani Jankosa i Vandera, z pewnością liczą na sporą dawkę emocji w dzisiejszym starciu z SPLYCE. Podopieczni YamatoCannona, który ostatnio został wybrany najlepszym trenerem letniego splitu LCS EU, na pewno będą chcieli potwierdzić, że to właśnie im należy się miejsce w wielkim finale.

 

Fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego śledzenia rozgrywek LCS Europe Summer Playoffs – dzisiejszy półfinał między H2k Gaming a SPLYCE, będziecie mogli śledzić online na kanale Frenzy w serwisie Twitch.tv. Transmisja rozpocznie się już o 17:00, a spotkania komentować będzie znany duet – Filip „Testree” Mątowski oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł.