KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Ukraiński koncert

Usyk, Gwozdyk, Łomaczenko - w takiej kolejności wygrywali swoje walki w Oxon Hill Ukraińcy prezentując przy tym boks na najwyższym poziomie.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Medale rozdane, co dalej?

Zakończone w Człopie 88 MP seniorów w boksie nie zmieniają zasadniczo obrazu tej dyscypliny, w której wciąż zdecydowanie więcej szarości niż jasnych barw.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Mały, wielki skoczek

Austriak Stefan Kraft z Kryształową Kulą, Polacy z Pucharem Narodów na zakończenie rywalizacji skoczków narciarskich w Planicy. Kamil Stoch drugi w klasyfikacji generalnej PŚ.
Marian Kmita

Marian Kmita

Kogo to obchodzi?

Ostatni magazyn Cafe Futbol odwiedził m.in. wiceprezes PZPN ds. szkoleniowych Marek Koźmiński. Opowiadał długo i ciekawie, jak związek reformuje system szkolenia młodych i nie tylko młodych polskich piłkarzy. Jak i po co szkoli się trenerów. Co związek zamierza w tej materii i kiedy będą z ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nasz jedyny złoty ciężki

Andrzej Biegalski był jednym z dwóch, obok Wiesława Rudkowskiego, polskich złotych medalistów mistrzostw Europy w Katowicach (1975). Dziś zmarł w wieku 64 lat.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Odszedł sensacyjny mistrz Europy z Katowic

Niedawno odeszli Janek Szczepański i Wiesiek Rudkowski. Teraz zmarł kolejny wielki wojownik polskiego boksu – Andrzej Biegalski.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Dla kogo bokserska trumna?

Reklamowałem, ze walka Davida Lemieux z Curtisem Stevensem to mieszanka wybuchowa, bo obaj mają w pięściach wiązki dynamitu, a zapowiadający galę Michael Buffer już rozlał na ringu wiadro napalmu. No i były wybuchy. Ten najstraszniejszy w trzeciej rundzie skończył się brutalnym nokautem. ...
Marian Kmita

Marian Kmita

Konia kują, żaba nogę podstawia

To stare porzekadło, daje wyraz zjawisku staremu jak świat, które jednak wciąż niezmiennie mnie dziwi. Megalomania, przerost ambicji, chęć stawania na palcach i porównywania się z kimś większym, lepszym, mądrzejszym, no i ten niezdrowy - u "żabiego" delikwenta - brak kontaktu nóg z ziemią.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tak się robi pieniądze

Dramatyczne widowisko w Londynie i sensacyjna porażka Davida Haye’a z Tonym Bellew za nami, teraz czas pomyśleć o przyszłości.
Marian Kmita

Marian Kmita

Cudze chwalicie…

Sobotnia nowina z Lahti wprawiła nas wszystkich w stan radosnego upojenia. Znowu wydaje nam się, że jesteśmy jedną z zimowych potęg sportowego świata. Tymczasem, o ile w skokach narciarskich rzeczywiście mamy sezon, że palce lizać, to już w pozostałych naszych zimowych aktywach jest krucho. ...
Marek Magiera

Marek Magiera

Finał marzeń albo raczej... marzenia o finale

Za nami eliminacje w grupach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Męskie drużyny w komplecie zameldowały się z fazie pucharowej. Ta sztuka nie udała się niestety paniom, które odpadły z rywalizacji już podczas pierwszego etapu rozgrywek.
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

B jak Bramkarz, B jak Boruc, B jak Bóg

Jego 64 występy w reprezentacji Polski nie są jakimś niespotykanym rekordem, tym bardziej że poza awansami na dwie wielkie imprezy realnego sukcesu z drużyną narodową nie zaznał. Zbyt często jednak ratował honor biało-czerwonym, by przejść wobec jego rezygnacji z kadry obojętnie. Poza tym to ...
6 7 8 9 10 11 12 13 14
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij