KOMENTARZE
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Trener bez nerki, Developres bez serca

Wstydziliście się kiedyś za kogoś aż tak, że rumieniec oblewał Wam twarz, a po plecach przechodziły ciarki? Mam to samo, kiedy słyszę historię z Rzeszowa. Historię trenera Jacka Skroka, w której wcale nie chodzi o litość. Rzecz bowiem dotyczy człowieka i jego dramatu, ale przede wszystkim ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tej walki nie powinno być

Podróż Marcina Rekowskiego do Makau zakończyła się zgodnie z przewidywaniami. Został znokautowany przez Carlosa Takama.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czarny scenariusz

Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba: Andrzej Wawrzyk złapany na dopingu. Nie zobaczymy go w Alabamie i chyba długo nie pojawi się w ringu.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Walka z dopingiem czy sztuka uników?

Gilberto Mendoza Jr, szef World Boxing Association zapowiada wzmożoną walkę z dopingiem, ale nie brakuje głosów, że pachnie to hipokryzją.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gen zwycięzcy

Mają go tylko wybitni sportowcy, w każdej dyscyplinie. Gen ten bez wątpienia ma też Kamil Stoch, który po wygranych w Wiśle zwyciężył w Zakopanem.
Marian Kmita

Marian Kmita

Ustawa o sporcie – nowe nadzieje, nowe pokusy

Z zainteresowaniem wysłuchałem w środku tygodnia, w radiu TOK FM, audycji Przemka Iwańczyka o nowej ustawie o sporcie. Nie tylko dlatego, że ten dokument to naturalne tło mojego zawodu, ale też dlatego, że na niektóre związki sportowe do tej pory, jak to się mówi, bata nie było. Wedle nowej ...
Szymon Rojek

Szymon Rojek

Nie hejtujmy tych chłopaków!

Postawmy sprawę jasno: bardzo realny scenariusz mundialu we Francji zakłada, że Biało-Czerwoni nawet nie wychodzą z grupy. Kontuzja Mariusza Jurkiewicza tylko uprawdopodabnia taki przebieg wypadków. Miejmy tego świadomość. Jasne, trzymajmy kciuki, kibicujmy, ale jeżeli udział w mistrzostwach ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

To nie mieści się w głowie!

Polacy na czele z Kamilem Stochem rozbili bank w 65 Turnieju Czterech Skoczni, nokautując konkurencję.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Największy wojownik w polskim sporcie

Obejrzałem w pierwszy dzień Nowego Roku jeszcze raz film „Wojownik” Jacka Bławuta o Marku Piotrowskim i znów się wzruszyłem. Ale tylko człowiek o sercu z kamienia mógłby przejść obojętnie wokół historii i tragedii tego wspaniałego sportowca.
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Chińskie imperium kontratakuje

Cristiano Ronaldo wcale nie chcieli pozyskać. Oferując Realowi Madryt 300 mln euro zamierzali pokazać, że stać ich na wszystkich. Carlos Tevez i jego roczne 38 mln euro to dopiero początek. Siłę chińskiego pieniądza poznają właśnie Axel Witsel i Diego Costa.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

On nie skacze, on fruwa

A właściwie płynie w powietrzu. Kamil Stoch w olimpijskiej formie, po dwóch konkursach Turnieju Czterech Skoczni jest jego liderem.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

De Giorgi i Nawrocki - budowniczy na lata?

Liga Światowa, Memoriał Wagnera i wreszcie mistrzostwa Europy - oto lista wyzwań przed męską reprezentacją Polski, która w nowy rok wkracza z nowym selekcjonerem. Panie czekają kwalifikacje do czempionatu globu, World Grand Prix i także mistrzostwa Starego Kontynentu. Choć wymagania wobec ...
8 9 10 11 12 13 14 15 16
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij