KOMENTARZE
Marian Kmita

Marian Kmita

Cudze chwalicie…

Sobotnia nowina z Lahti wprawiła nas wszystkich w stan radosnego upojenia. Znowu wydaje nam się, że jesteśmy jedną z zimowych potęg sportowego świata. Tymczasem, o ile w skokach narciarskich rzeczywiście mamy sezon, że palce lizać, to już w pozostałych naszych zimowych aktywach jest krucho. ...
Marek Magiera

Marek Magiera

Finał marzeń albo raczej... marzenia o finale

Za nami eliminacje w grupach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Męskie drużyny w komplecie zameldowały się z fazie pucharowej. Ta sztuka nie udała się niestety paniom, które odpadły z rywalizacji już podczas pierwszego etapu rozgrywek.
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

B jak Bramkarz, B jak Boruc, B jak Bóg

Jego 64 występy w reprezentacji Polski nie są jakimś niespotykanym rekordem, tym bardziej że poza awansami na dwie wielkie imprezy realnego sukcesu z drużyną narodową nie zaznał. Zbyt często jednak ratował honor biało-czerwonym, by przejść wobec jego rezygnacji z kadry obojętnie. Poza tym to ...
Roman Kołtoń

Roman Kołtoń

Partia Przyjaciół Boruca boleje

Artur Boruc zakończył reprezentacyjną karierę... Był wielki! Pytanie czy mógł być większy? Odpowiedź - był sobą. Na boisku i poza nim. Partia Przyjaciół Boruca boleje - już nigdy nie zagrasz z Białym Orłem na piersi. A miałeś w reprezentacji niezapomniane chwile.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

To nie był uśmiech szczęścia

Justyna Kowalczyk liczyła na więcej. Wierzyła, że w biegu na 10 km stylem klasycznym będzie w Lahti znacznie bliżej podium.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Byk połamał rogi

Stawiany przez wielu na straconej pozycji Krzysztof Zimnoch zmusił do poddania Mike’a Mollo i teraz można oczekiwać jego walki z Arturem Szpilką.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Bierzcie przykład ze "Szczupaka"

Polski zawodowy boks jest w kryzysie. O przyczynach długo można byłoby dyskutować. A w kryzysowych sytuacjach potrzebne są niekonwencjonalne metody. I takie już pojawiają się. Popatrzcie.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Jest inny pomysł

Ewentualna walka Artura Szpilki z Adamem Kownackim w Nowym Jorku, to temat zastępczy. Mało prawdopodobne, by do niej doszło. Są inne plany.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Czy Książę Myszkin byłby zakłopotany?

Kto ma uszy, niechaj słucha. Dochodziła 21. Kończył się trzeci czwartek lutego tego roku. Zaczynał mecz przy Łazienkowskiej. Odkładałem na półkę Idiotę, a po odłożeniu włączałem telewizor. W studiu jednego z kanałów rozprawiano akurat o cwaniactwie niejakiego Joela Veltmana...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tak dopingu nie zwalczymy

Walka ze sportowymi oszustami trwa, ścigający chwalą się sukcesami, ale wątpliwości jest coraz więcej.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Diablo nadal na zakręcie. Jeszcze wróci na ...

Kariera Diablo Włodarczyka znalazła się na ostrym zakręcie. Od kiedy 2.5 roku temu stracił mistrzostwo świata, wygrał 3 walki, ale ani o krok nie przybliżył się do powrotu na tron.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

Medal w Pjongczang? Z odrobiną pomocy ...

Na zachodzie bez zmian. Holandia pozostaje niekwestionowanym liderem światowych panczenów. W południowokoreańskim Gangneung wywalczyła 15 z 42, w tym 8 z 14 złotych medali mistrzostwa świata na dystansach. Polacy po raz trzeci z rzędu wracają do domu z pustymi rękoma. To powód do ...
8 9 10 11 12 13 14 15 16
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij