KOMENTARZE
Roman Kołtoń

Roman Kołtoń

Partia Przyjaciół Boruca boleje

Artur Boruc zakończył reprezentacyjną karierę... Był wielki! Pytanie czy mógł być większy? Odpowiedź - był sobą. Na boisku i poza nim. Partia Przyjaciół Boruca boleje - już nigdy nie zagrasz z Białym Orłem na piersi. A miałeś w reprezentacji niezapomniane chwile.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

To nie był uśmiech szczęścia

Justyna Kowalczyk liczyła na więcej. Wierzyła, że w biegu na 10 km stylem klasycznym będzie w Lahti znacznie bliżej podium.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Byk połamał rogi

Stawiany przez wielu na straconej pozycji Krzysztof Zimnoch zmusił do poddania Mike’a Mollo i teraz można oczekiwać jego walki z Arturem Szpilką.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Bierzcie przykład ze "Szczupaka"

Polski zawodowy boks jest w kryzysie. O przyczynach długo można byłoby dyskutować. A w kryzysowych sytuacjach potrzebne są niekonwencjonalne metody. I takie już pojawiają się. Popatrzcie.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Jest inny pomysł

Ewentualna walka Artura Szpilki z Adamem Kownackim w Nowym Jorku, to temat zastępczy. Mało prawdopodobne, by do niej doszło. Są inne plany.
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Czy Książę Myszkin byłby zakłopotany?

Kto ma uszy, niechaj słucha. Dochodziła 21. Kończył się trzeci czwartek lutego tego roku. Zaczynał mecz przy Łazienkowskiej. Odkładałem na półkę Idiotę, a po odłożeniu włączałem telewizor. W studiu jednego z kanałów rozprawiano akurat o cwaniactwie niejakiego Joela Veltmana...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Tak dopingu nie zwalczymy

Walka ze sportowymi oszustami trwa, ścigający chwalą się sukcesami, ale wątpliwości jest coraz więcej.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Diablo nadal na zakręcie. Jeszcze wróci na ...

Kariera Diablo Włodarczyka znalazła się na ostrym zakręcie. Od kiedy 2.5 roku temu stracił mistrzostwo świata, wygrał 3 walki, ale ani o krok nie przybliżył się do powrotu na tron.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

Medal w Pjongczang? Z odrobiną pomocy ...

Na zachodzie bez zmian. Holandia pozostaje niekwestionowanym liderem światowych panczenów. W południowokoreańskim Gangneung wywalczyła 15 z 42, w tym 8 z 14 złotych medali mistrzostwa świata na dystansach. Polacy po raz trzeci z rzędu wracają do domu z pustymi rękoma. To powód do ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Wszyscy nas chwalą

Pisząc o pierwszym konkursie na Okurayamie wspomniałem na koniec, że mocno podrażniony porażką Stoch zapewne zechce się jak najszybciej odegrać. I się odegrał. Zrobił to w wielkim stylu, po pierwszej serii był drugi za Andreasem Wellingerem, w drugiej skoczył 140 metrów i odniósł 21 ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Nie każdy mistrz jest mistrzem

Mistrz Europy wagi ciężkiej, to brzmi dumnie, ale w przypadku Agita Kabayela (16-0, 12 KO), który właśnie nim został, niewiele znaczy.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

ZAKSA pewna, Resovia i Skra na musiku

Mistrzowie Polski mkną jak burza w tym sezonie. Nie dość że prowadzą w tabeli PlusLigi, to jeszcze dwa razy rozbili Dinamo Moskwa w Lidze Mistrzów i z kompletem punktów prowadzą w tabeli grupy A. PGE Skra oraz Asseco Resovia Rzeszów już tak nie zachwycają, ale awans do fazy pucharowej leży ...
9 10 11 12 13 14 15 16 17
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij