KOMENTARZE
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Niezałatwione sprawy kielecko-płockie powodem ...

Jak dobrze pójdzie - a niewiele na to wskazuje - Biało-Czerwonych na dużym turnieju piłki ręcznej zobaczymy najwcześniej za dwa lata.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Dlaczego w plebiscycie "PS" zabrakło ...

Kiedyś nasi pięściarze brylowali nie tylko na ringach całego świata, ale również w Plebiscytach „PS”. Dziś to już tylko wspomnienie.
Marian Kmita

Marian Kmita

Memento po Plebiscycie

Święta, święta i po świętach, minęły tak samo szybko jak ostatni wyścig do miana „Najlepszego” polskiego sportowca Anno Domini 2017. Kolejny Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” za nami, ale jego echa nie milkną. Odwrotnie – otacza nas całkiem głośna wrzawa.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Baśniowy scenariusz Stocha

O Kamilu Stochu powiedziano chyba już wszystko po wielkim sukcesie, który odniósł w Turnieju Czterech Skoczni. On dodał tylko, że teraz najważniejsze, by twardo stąpać po ziemi.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Bez Kubańczyka ani rusz

W Polsce przez lata mówiono, że kto nie ma Mariusza Wlazłego przegrywa. Teraz aby wygrywać na świecie trzeba mieć Kubańczyka.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Szakal nie wyszedł z nory

To miała być walka, która zelektryzuje świat. Spotkanie geniuszy, woja wojen. Po raz pierwszy w dziejach boksu o zawodowe mistrzostwo świata walczyło dwóch podwójnych mistrzów olimpijskich: Wasyl Łomaczenko z Ukrainy (złoty medalista IO w Pekinie i Londynie) i Guillermo Rigondeaux z Kuby ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czyszczenie sztangi

Zakończone w Anaheim mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów pokazały, że można walczyć o medale bez udziału potentatów, którzy przez ostatnie kilkadziesiąt lat decydowali o ich przebiegu.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gorzki smak pożegnania

Miguel Angel Cotto przegrał wprawdzie pożegnalny pojedynek z Sadamem Alim, ale tak naprawdę niczego to nie zmienia. Był wielkim mistrzem i już dawno przeszedł do historii.
Marian Kmita

Marian Kmita

Chcemy grać o medal

Już wiemy, z kim zagramy na Mundialu w Rosji i od razu asekuranckich spekulacji końca nie widać. A to czy to dobrze, że nie mamy w grupie drużyny z Europy, a że kalendarz meczów niedobry, a że Kolumbia za silna, Senegal nieobliczalny, a Japonia poczyniła postępy znaczne. Wszystko to prawda, ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Miguel, dziękujemy Ci!

Boks to okrutny sport. Boleśnie przekonał się o tym jeden z największych czempionów ostatnich lat - Miguel Cotto, sześciokrotny mistrz świata w czterech wagach (junior półśredniej, półśredniej, junior średniej i średniej).
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Pozwolenie dla dopingu?

Luis Ortiz wraca na ring, a Luis Nery dalej jest mistrzem świata, choć u obu wykryto niedozwolone środki. O co chodzi, a gdzie w tym wszystkim walka z dopingiem?
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Masz ci los. Nie wiadomo, co czeka siatkarzy ...

Trudno się zgodzić, że było to korzystne dla polskich siatkarzy losowanie. Rankingowo Biało-Czerwonym trafiła się na przyszłorocznych mistrzostwach świata jedna z najsłabszych grup, ale równie dobrze mogą to być najtrudniejsze dla nas mistrzostwa świata w XXI wieku.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij