facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Szymon Rojek

Szymon Rojek

Bogdan Wenta na prezydenta!

Nie, nie będzie o polityce. Choć Bogdan Wenta na kilka lat zaangażował się w nią na całego, to widać wyraźnie, że upadek polskiej piłki ręcznej nie daje mu spokoju. A polskiego szczypiorniaka nie stać na to, by z człowieka o takiej wiedzy i charyzmie rezygnować. Dlatego obiema rękami ...
Marcin Lepa

Marcin Lepa

Wojsko jest. Gdzie generał?

Każda wojna wymaga odpowiedniego przygotowania żołnierzy, ale także mądrych strategów. My na razie nie wiemy, ani kto poprowadzi najlepszych rodzimych siatkarzy, ani kto będzie walczył w biało-czerwonych barwach reprezentacji. Na szczęście szeregi są liczne i jest w kim wybierać.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

Jak uratować reprezentację?

Lament, płacz, utyskiwanie – polska piłka ręczna jest grzebana, a pośmiertne epitafium piszą niemal wszyscy. W latach 90. podobny los spotkał koszykówkę. Do dziś nie udało się jej ożywić. Spieszmy się z wyciąganiem wniosków, bo podobne grzechy popełnianie są także w innych dyscyplinach.
Bożydar Iwanow

Bożydar Iwanow

Oj, będzie się działo!

Półtora miesiąca zostało do startu rundy wiosennej Nice Pierwszej Ligi. Doliczając do tego połowę stycznia i cały grudzień okaże się, że przerwa w rozgrywkach zaplecza Ekstraklasy trwa ponad trzy miesiące! To zdecydowanie za długo. Klubowi trenerzy już dawno zwracali uwagę na tę niedogodność. ...
Szymon Rojek

Szymon Rojek

Żal mi Przybeckiego, żal mam do Kraśnickiego

Zaczęło się. Polowanie na czarownice, szukanie winnych. A przecież w Portugalii nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Jedna przeciętna drużyna, mając nieco więcej szczęścia, sprawiła, że jej kibice mogą marzyć o podboju handballowego świata do czerwca - i najpewniej ani chwili dłużej. Drudzy ...
Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk

Niezałatwione sprawy kielecko-płockie powodem ...

Jak dobrze pójdzie - a niewiele na to wskazuje - Biało-Czerwonych na dużym turnieju piłki ręcznej zobaczymy najwcześniej za dwa lata.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Dlaczego w plebiscycie "PS" zabrakło ...

Kiedyś nasi pięściarze brylowali nie tylko na ringach całego świata, ale również w Plebiscytach „PS”. Dziś to już tylko wspomnienie.
Marian Kmita

Marian Kmita

Memento po Plebiscycie

Święta, święta i po świętach, minęły tak samo szybko jak ostatni wyścig do miana „Najlepszego” polskiego sportowca Anno Domini 2017. Kolejny Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” za nami, ale jego echa nie milkną. Odwrotnie – otacza nas całkiem głośna wrzawa.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Baśniowy scenariusz Stocha

O Kamilu Stochu powiedziano chyba już wszystko po wielkim sukcesie, który odniósł w Turnieju Czterech Skoczni. On dodał tylko, że teraz najważniejsze, by twardo stąpać po ziemi.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Bez Kubańczyka ani rusz

W Polsce przez lata mówiono, że kto nie ma Mariusza Wlazłego przegrywa. Teraz aby wygrywać na świecie trzeba mieć Kubańczyka.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Szakal nie wyszedł z nory

To miała być walka, która zelektryzuje świat. Spotkanie geniuszy, woja wojen. Po raz pierwszy w dziejach boksu o zawodowe mistrzostwo świata walczyło dwóch podwójnych mistrzów olimpijskich: Wasyl Łomaczenko z Ukrainy (złoty medalista IO w Pekinie i Londynie) i Guillermo Rigondeaux z Kuby ...
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Czyszczenie sztangi

Zakończone w Anaheim mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów pokazały, że można walczyć o medale bez udziału potentatów, którzy przez ostatnie kilkadziesiąt lat decydowali o ich przebiegu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij