facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Gorzki smak pożegnania

Miguel Angel Cotto przegrał wprawdzie pożegnalny pojedynek z Sadamem Alim, ale tak naprawdę niczego to nie zmienia. Był wielkim mistrzem i już dawno przeszedł do historii.
Marian Kmita

Marian Kmita

Chcemy grać o medal

Już wiemy, z kim zagramy na Mundialu w Rosji i od razu asekuranckich spekulacji końca nie widać. A to czy to dobrze, że nie mamy w grupie drużyny z Europy, a że kalendarz meczów niedobry, a że Kolumbia za silna, Senegal nieobliczalny, a Japonia poczyniła postępy znaczne. Wszystko to prawda, ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Miguel, dziękujemy Ci!

Boks to okrutny sport. Boleśnie przekonał się o tym jeden z największych czempionów ostatnich lat - Miguel Cotto, sześciokrotny mistrz świata w czterech wagach (junior półśredniej, półśredniej, junior średniej i średniej).
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Pozwolenie dla dopingu?

Luis Ortiz wraca na ring, a Luis Nery dalej jest mistrzem świata, choć u obu wykryto niedozwolone środki. O co chodzi, a gdzie w tym wszystkim walka z dopingiem?
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Masz ci los. Nie wiadomo, co czeka siatkarzy ...

Trudno się zgodzić, że było to korzystne dla polskich siatkarzy losowanie. Rankingowo Biało-Czerwonym trafiła się na przyszłorocznych mistrzostwach świata jedna z najsłabszych grup, ale równie dobrze mogą to być najtrudniejsze dla nas mistrzostwa świata w XXI wieku.
Marian Kmita

Marian Kmita

Film o Człowieku z żelaza

W piątek wszedł do polskich kin nowy obraz Łukasza Palkowskiego, pod znaczącym tytułem – „Najlepszy”. To opowieść o Jerzym Górskim. Znanym triathloniście, który w swoim życiu miał przed laty wiele głębokich zakrętów związanych z narkotycznym nałogiem. Wyszedł z tego dzięki wielkiej ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Dramaty w Częstochowie

Świetne widowisko bokserskie przygotowali w Częstochowie Mateusz Borek, Mariusz Grabowski i Andrzej Gmitruk. Znakomita karta walk, komplet publiczności, wspaniała atmosfera. Jeżeli boks jest w kryzysie (a jest), to życzę wielu innym sportom takiego kryzysu.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Adamek ma większe ambicje. I tu może być ...

Tomasz Adamek nie zamierza jeszcze kończyć kariery, wciąż liczy na jeszcze jedną, dużą walkę.
Szymon Rojek

Szymon Rojek

F1 bez Brazylijczyków to jak mundial bez ...

Dzieją się w tych dniach rzeczy niebywałe, których nie tylko młodzi, ale i tacy w średnim wieku kibice, nawet sobie nie wyobrażali. W przyszłym roku będziemy mieli mundial bez Włochów - pierwszy raz od 60 lat. A także sezon Formuły 1 bez Brazylijczyka - pierwszy raz od lat 48!
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Szalik na szyję i lodu na głowę

Mecze z Urugwajem i Meksykiem były potrzebne tyleż trenerowi Nawałce, co wszystkim, których reprezentacja Polski obchodzi. Potrzebne po to, by zrozumieć, jak bardzo powariowaliśmy i z właściwym rozumieniem sportu wciąż mamy kłopoty.
Marcin Lepa

Marcin Lepa

Apokalipsa calcio

Brak Italii na mundialu w Rosji to jak wycieczka w Himalaje bez aparatury tlenowej. Też potrafi dostarczyć adrenaliny i stawia nie lada wyzwanie, ale tylko na krótko. Może skończyć się też brutalnie. Dla Włochów przyszła właśnie taka piłkarska zapaść, czas przemyśleń i koniecznych zmian. Nie ...
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Nie piszcie nekrologu Wachowi

Mariusz Wach nie zrobił nam prezentu na Święto Niepodległości, przegrał przed czasem w Nowym Jorku w Nassau Veterans Memoriał Coliseum z Jarrellem Millerem w 9 rundzie. To już trzecia porażka „Wikinga” (po spodziewanych z Władimirem Kliczko i Aleksandrem Powietkinem). Niektórzy już rwą się, ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij