facebook twitter youtube instagram RSS
KOMENTARZE
Marek Magiera

Marek Magiera

De Giorgi utrudnił sobie zadanie

Poznaliśmy kadrę siatkarzy na Mistrzostwa Europy. Ferdinando de Giorgi nie miał łatwego zadania. Sam je sobie zresztą dodatkowo utrudnił, bo w ostatnim meczu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera z Rosją dał pograć rezerwowym, albo może raczej drugoplanowym dotąd zawodnikom, a ci zagrali jak z ...
Marian Kmita

Marian Kmita

The World Games Over

Tydzień temu zakończyły się we Wrocławiu Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. Zakończyły się niewątpliwym sukcesem Wrocławia, Dolnego Śląska i Polski, ale do potencjalnego planu maksimum zabrakło – jak to u nas - bardzo dużo. I to nie w sporcie.
Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Dziękuję Władimir. Szkoda, że kończysz

Odetchnąłem w tym tygodniu od sportu pływając kajakiem po Krutyni. Po powrocie do Warszawy obejrzałem na spokojnie pożegnalne przesłanie Władimira Kliczki do kibiców. Wielki mistrz i dżentelmen odchodzi w wielkim stylu. Takim go pamiętam.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Bawił się jak z dzieckiem

Jeszcze dwie, trzy takie walki jak ta z Miguelem Marriagą i Wasyl Łomaczenko znudzi się boksem. On potrzebuje wyzwań.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Rozum zwyciężył

Władimir Kliczko nie rzuca słów na wiatr. Podjął mądrą decyzję przechodząc na sportową emeryturę. Rewanż z Anthonym Joshuą niósł za sobą zbyt duże ryzyko.
Bożydar Iwanow

Bożydar Iwanow

Entuzjazm i brak kompleksów. Szymański - ...

Drzwi do Ligi Mistrzów Legii Warszawa zamknęła dość przeciętna na europejskim rynku, mająca swoją siedzibę w Azji FK Astana. Drużyna nie wybitna, ale dość dobrze zorganizowana i świadoma swojego celu, skoro była w stanie nawet przełożyć na przyszły tydzień swój ligowy mecz aby całą „parę” ...
Roman Kołtoń

Roman Kołtoń

Legia, czyli trudny czas po Bogusiu

Legia Warszawa nie zagra w Lidze Mistrzów. A było to jak najbardziej realne! I dlatego tak boli. To trudny czas po Bogusiu. Leśnodorski swoją charyzmą napisał kawał historii Legii. Co nie znaczy, że Dariusz Mioduski jest skazany na porażkę...
Roman Kołtoń

Roman Kołtoń

Legio, litości!

Legia źle podeszła do pierwszego spotkania z Astaną – miałem wrażenie, że pod hasłem: „Jakoś to będzie”. A momentami było katastrofalnie. Skończyło się 1:3, a to najniższy wymiar kary za pasywność przez godzinę. Legio, litości! Astana gra prymitywnie, a mimo to ma potężną zaliczkę przed ...
Przemysław Iwańczyk

Przemysław Iwańczyk

Sportowcy ideowcy, czyli wrocławskie igrzyska ...

Świat już dawno podeptał koncepcję igrzysk olimpijskich, które co cztery lata czynią ludzkość lepszą choć na chwilę. Jeśli jednak spojrzeć na Wrocław i trwające tu od blisko tygodnia The World Games, okazuje się, że z tych naczelnych sportowych idei jednak coś pozostało.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Złoto z odzysku

Szymon Kołecki mistrzem olimpijskim z Pekinu (2008), to już wiemy. Teraz pozostaje tylko czekać, kiedy zdyskwalifikowany Ilja Ilin odda mu złoty medal.
Janusz Pindera

Janusz Pindera

Kosmiczny cyrk, kosmiczne pieniądze

Już niedługo, 26 sierpnia w Las Vegas dojdzie do gigantycznego skoku na kasę. Absurdalny pojedynek Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem w T-Mobile Arena ma przynieść nowe finansowe rekordy.
Roman Kołtoń

Roman Kołtoń

Szczęsny na ławie? Na chwilę!

Wojciech Szczęsny w Juventusie! Wielka sprawa – tym większa, że 27-letni Polak przychodzi jako następca Gianluigiego Buffona. Owszem, w tym sezonie będzie „Vice Buffon”, jak pisze „La Gazzetta dello Sport”, ale później zajmie miejsce między słupkami bramki „Starej Damy”.
4 5 6 7 8 9 10 11 12
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij