Search
POLECAMY:
0:07:14
0:00:40
0:01:33
0:04:08
0:00:58
Sport Flesz 20.08 - wieczór Sensacja w World Grand Prix. Turczynki lepsze od Brazylii Polscy kibice - oczywiście najlepsi na świecie Polscy koszykarze wygrywają z Niemcami 88:76. Skrót meczu Janowicz wygrał. Czas na ćwierćfinał i wyzwanie od... Radwańskiej
WIĘCEJ ZDJĘĆ
Opublikowany: 2014-03-14, 16:33, Ostatnia aktualizacja: 2014-03-14, 16:33

Formuła 1 zostaje w Polsacie!

Redakcja, Polsat Sport

Sebastian Vettel znów będzie faworytem sezonu i jego inauguracji w Australii / fot. PAP
NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE

INFORMACJE

F1 wciąż w Polsacie! Historyczny sezon czas zacząć!

Sezon 2014 dopiero rusza, a już można stwierdzić, że przeszedł do historii. Do tej pory nigdy, czyli od 1950 roku, nie było tak poważanych zmian w reg...

Alonso i Hamilton najlepsi na treningach

Hiszpan Fernando Alonso i Brytyjczyk Lewis Hamilton okazali się najlepsi na piątkowych treningach przed wyścigiem o Grand Prix Australii, inaugurujący...

F1: Ważne zmiany w kwalifikacjach

W sezonie 2014 ostatnia część kwalifikacji w wyścigach Formuły 1 będzie dłuższa i potrwa 12 minut, a jej uczestnicy będą mieć do dyspozycji dodatkowy ...

Telewizja Polsat kolejny raz zapewni polskim widzom możliwość oglądania najbardziej ekscytujących wyścigów na świecie – już do Grand Prix Australii Formuła 1 ponownie zagości w kanałach sportowych Telewizji Polsat.

Zaczynając od Grand Prix Australii rywalizacja królowej sportów samochodowych w sezonie 2014 pokazywana będzie w najpopularniejszych kanałach sportowych w Polsce -  Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, w tym również w jakości High Definition w Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra HD.

Zapewnimy naszym widzom relacje ze wszystkich weekendów z Grand Prix: pokażemy piątkowe i sobotnie treningi, sobotnie kwalifikacje i najważniejsze wydarzenie każdego weekendu z Formułą 1, czyli niedzielny wyścig.

Porozumienie w sprawie pokazywania Formuły 1 zostało zawarte dzięki determinacji zarówno dysponenta praw telewizyjnych, jak i Telewizji Polsat, która chciała zapewnić widzom w Polsce możliwość oglądania Formuły 1.

- Kwalifikacje i wyścig z Melbourne pokażemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się, że mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1 - powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita.
 
Polsat Sport i Polsat Sport Extra, także w wersji HD, to najpopularniejsze kanały sportowe w Polsce, które można oglądać na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych.
NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE
Example pub