Russell Martin na co dzień występuje na zapleczu Premier League. Broni barw Norwich City. Obrońca uważa, że Polacy nie będą wcale groźniejsi od poprzedniego rywala - drużyny Gruzji.

Jesteśmy pewni siebie przed meczem z Polską. Gruzja wcale nie była łatwiejszym przeciwnikiem, bo musieliśmy uważać na kontrataki w ich wykonaniu. Graliśmy jednak dużo piłką i pozostawaliśmy cały czas skoncentrowani - mówi obrońca reprezentacji Szkocji.

Nie mogę się doczekać wtorkowego spotkania. Polacy mają dobrych graczy na każdej pozycji, a największą gwiazdą jest oczywiście Robert Lewandowski. Jestem jednak przyzwyczajony do grania przeciwko najlepszym graczom - twierdzi gracz walijskiego Swansea.

Tydzień w tydzień gram przeciwko zawodnikom podobnej klasy jaką prezentuje Lewandowski. W reprezentacji także mierzyłem się przeciwko świetnym graczom: walczyłem z Mandzukiciem i Benteke. A najtrudniejszym rywalem był Luis Suarez. On jest genialnym graczem.

Trzynastokrotny reprezentant Szkocji podkreśla, że najlepszy napastnik Polaków jest świetnie rozpracowany przez szkocki sztab szkoleniowy.

Nie wiedziałem o Lewandowskim tyle, co wiem na temat napastników grających w Premier League. Nasz sztab dostarczył nam natomiast wiele informacji na jego temat.

Nikt nie pauzuje za kartki, wszyscy są gotowi na mecz z Polską, więc we wtorek nie będzie żadnych wymówek.  To od nas zależy, czego dokonamy na Stadionie Narodowym - kończy Martin.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!