4-4-2

Nie można ukrywać, że do Tbilisi jedziemy po trzy punkty. Adam Nawałka może nawiązać do wygranego meczu z Niemcami – skład defensywy pozostaje niezmienny, na lewej obronie wciąż Jakuba Wawrzyniaka zastępować będzie będący w świetnej dyspozycji Artur Jędrzejczyk. Wydaje się, że w środku boiska Krychowiakowi ponownie partnerował będzie Krzysztof Mączyński. Swoje szanse powinni też dostać skrzydłowi, zaś para napastników jest tak naprawdę kluczem do zrozumienia ostatnich sukcesów reprezentacji. Dała nam 11 bramek z 13 zdobytych w czterech ostatnich spotkaniach.

 

4-3-3

 

Układ defensywy pozostaje niezmienny, zaś do linii pomocy wchodzi klasyczny playmaker, jakim jest Sebastian Mila. Arek Milik schodzi do skrzydła, co świetnie zaprezentował strzelając bramkę z bocznego sektoru w spotkaniu ze Szkocją. Kluczowe byłyby tu prostopadłe piłki, jakie jest w stanie dograć Sebastian Mila.

 

Najważniejsze tak naprawdę bez względu na ustawienie będą trzy punkty w przekroju całych eliminacji i zaangażowanie zawodników w ich zdobycie.

Zobacz całą analizę w załączonym materiale wideo!

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!