Wszystkie kłopoty Wojciecha Szczęsnego zaczęły się od meczu z Southampton. Arsenal przegrał z Southampton 0:2, a w szatni londyńczyków podobno miało dojść do dziwnych wydarzeń, z papierosem w roli głównej. Podobno, bo sam Szczęsny nie chce wersji prasy potwierdzić.

 

O sytuacji w szatni, które były tylko i wyłącznie plotkami, nie rozmawiam. Wielokrotnie mówiłem dziennikarzom, którzy prosili mnie o wypowiedź, że nie rozmawiam o rzeczach, które nie miały miejsca. Były jakieś informacje, niektóre bardziej prawdziwe, inne wyssane z palca. Zagrałem bardzo słaby mecz i tyle - mówi w rozmowie z Marcinem Feddkiem.

 

Czy zagra z Irlandią? Do tej pory był pewniakiem w reprezentacji Polski, a Łukasz Fabiański i Artur Boruc przyjeżdżali na zgrupowania jako jego zmiennicy. Teraz ma raczej małe szanse na występ przeciwko Irlandii. Od ponad dwóch miesięcy jest w klubie zmiennikiem Davida Ospiny, a ciężko oczekiwać, że Adam Nawałka wystawi do gry rezerwowego.Przyjeżdżam gotowy do gry i jeśli dostanę szansę, to gotowy jestem. Moje ego i prywatne ambicje przegrywają z dobrem drużyny. Fajnie, że jest rywalizacja. Tym bardziej, że jest to rywalizacja na wysokim poziomie. Żaden z bramkarzy nie przegra nam meczu. Wszyscy są w stanie wybronić mecz - zapewnia jednak Wojciech Szczęsny.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!