Marcin Feddek: Czy jest pan rozczarowany rezultatem meczu?

Martin O'Neill: Myślę, że druga połowa w naszym wykonaniu była świetna. Z naszego punktu widzenia osiągnęliśmy swój cel. Polska również zagrała dobry mecz. Jednakże postawą w drugiej części spotkania zasłużyliśmy co najmniej na jeden punkt, jeżeli nie na trzy.

Stworzyliście wiele sytuacji, ale mieliście tylko dwa strzały w światło bramki.

Tak i ostatecznie jedną z nich wykorzystaliśmy. Trzeba podkreślić dobrą postawę Łukasza Fabiańskiego, kilkukrotnie uratował Wam skórę, szczególnie przy strzale Keane'a, dzięki któremu mogliśmy wygrać ten mecz. To było wyrównane spotkanie. Polska walczyła, próbowała grać swój futbol. Udowodniliście, że macie w składzie dobrych zawodników, ale my w drugiej połowie pokazaliśmy, że także zasługujemy na coś z tego spotkania.

Czy wciąż wierzycie w awans do EURO?

Musimy wierzyć. Mamy za sobą trudne mecze, tak trudne, jak ten dzisiejszy. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, bo Polska zaliczyła sensacyjny start w tych eliminacjach. Teraz przed nami mecz ze Szkocją. Przygotujemy się do niego dobrze i spróbujemy wygrać. Nasza grupa jest trudna. Polacy wciąż są na dobrej pozycji, ale my cały czas walczymy.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!