ANGLIA
 
Artur Boruc (Bournemouth) – 90 minut z West Ham (4:3)


Łukasz Fabiański (Swansea City) – 90 minut z Sunderlandem (1:1)


Marcin Wasilewski (Leicester) – poza kadrą w meczu z Tottenhamem (1:1)


Bartosz Białkowski (Ipswich) – poza kadrą na mecz z Preston (2:1)


Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – 90 minut w meczu z Derby (1:1)
 
ARABIA SAUDYJSKA



Adrian Mierzejewski (Al-Nasr) – 90 minut w meczu z Hajer (1:1)
 
BELGIA
 
Rafał Wolski (KV Mechelen) – 79 minut w meczu z Leuven (2:1)


Filip Starzyński (Lokeren) – poza kadrą w meczu z Anderlechtem (0:1)
 
CHINY
 
Mateusz Zachara (Henan Jianye) – cały mecz z Shandong Luneng (1:0) na ławce rezerwowych
 
FRANCJA
 
Kamil Grosicki (Rennes) – 23 minuty w meczu z Olympique Lyon (2:1)
 
HISZPANIA
 
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC) – 90 minut w meczu z Malagą (0:0)


Cezary Wilk (Real Zaragoza)  – 90 minut w meczu z Mirandes (1:1)
 
HOLANDIA
 
Arkadiusz Milik (Ajax) – 90 minut i gol w meczu z NEC Nijmegen (2:0)


Sebastian Steblecki (Cambuur) – cały mecz z Heraclesem (1:6) na ławce rezerwowych
 
NIEMCY
 
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 24 minuty i bramka w meczu z Hoffenheim (2:1)


Łukasz Piszczek (Borussia) – poza kadrą na mecz z Ingolstadt (4:0) z powodu kontuzji biodra 


Kuba Błaszczykowski (Borussia) – poza kadrą na meczu z Ingolstadt (4:0)


Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart) – 90 minut w meczu z HSV (2:3)


Paweł Olkowski (Koeln) – 90 minut w meczu z Wolfsburgiem (1:1)


Sławomir Peszko (Koeln) – poza kadrą w meczu ze Wolfsburgiem (1:1)


Artur Sobiech (Hannover) – 24 minuty w meczu z Leverkusen (0:1)


Eugen Polanski (Hoffenheim) – 90 minut, żółta kartka i niestrzelony karny w meczu z Bayernem (1:2)


Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen) – cały mecz z Hanoverem (1:0) na ławce rezerwowych


Rafał Gikiewicz (Eintracht Brunszwik) – 90 minut w meczu z Arminią (2:0)


Adam Matuszczyk (Eintracht Brunszwik) – 90 minut i gol w meczu z Arminią (2:0)


Kacper Przybyłko (Kaiserslautern) – mecz z Paderborn w poniedziałek


Mateusz Klich (Kaiserslautern) – mecz z Paderborn w poniedziałek


Piotr Ćwielong (Bochum) – 2 minuty w meczu za Norymbergą (2:1)


Waldemar Sobota (St.Pauli) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Lipskiem (1:0)


Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Heidenheim (0:0)
 
PORTUGALIA
 
Paweł Kieszek (Estoril) – 90 minut w meczu z Moreirense (2:0)
 
ROSJA
 
Maciej Rybus (Terek Grozny) –  cały mecz z Dynamem na ławce rezerwowych (1:1)


Marcin Komorowski (Terek Grozny) –  cały mecz z Dynamem na ławce rezerwowych (1:1)


Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) – cały mecz z Mordovią na ławce rezerwowych (0:0)


Janusz Gol (Amkar) – 90 minut i gol w meczu ze Spartakiem (1:3)
 
TURCJA

Łukasz Szukała (Osmanilispor) – mecz z Galatasaray w poniedziałek
Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü ) – poza kadrą na mecz z Fenerbahce
 
UKRAINA
 
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów) – liga ukraińska w ten weekend nie grała
 
WŁOCHY

 

Wojciech Szczęsny (AS Roma) – 90 minut w meczu z Veroną (1:1)


Kamil Wilczek (Carpi FC 1909) – 36 minut w meczu z Sampdorią
 (2:5)

Piotr Zieliński (Empoli) – 90 minut w meczu z Chievo
 (1:3)

Łukasz Skorupski (Empoli) – 90 minut w meczu z Chievo
 (1:3)

Paweł Wszołek (Sampdoria) – 9 minut w meczu z Carpi (5:2)

Bartosz Salamon (Sampdoria) – poza kadrą na mecz z Carpi
 (5:2)

Thiago Cionek (Modena) – Serie B nie wznowiło jeszcze rozgrywek


Kamil Glik (Torino) - 90 minut w meczu z Frosinone (2:1)

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!