Do tego trafiliśmy do całkiem przyjemnej grupy; tu i ówdzie trwają już przygotowania do kolejnych starć fazy pucharowej; zastanawiamy się, czy ci Szwajcarzy mają z nami szansę w walce o ćwierćfinał, czy nie…

 

Święta Bożego Narodzenia to jednak czas wyjątkowy. Mówiąc językiem piłkarskim to odpowiednia pora, aby na chwilę wylądować, nieco zejść z obłoków i w rodzinnym gronie wyciszyć się, spojrzeć na różne wydarzenia z boku, z dystansem. Na to, co było dobre i na to, co złe. Dostrzec także swoje błędy. Docenić zalety innych. Bo naprawdę nie jest tak, że jesteśmy doskonali.

 

Trener Adam Nawałka jest super selekcjonerem, ale powinien też zrozumieć, że słowo „komunikacja” nie odnosi się jedynie do relacji zawodników  na boisku, nie jest też zarezerwowane dla środków transportu, ale dotyczy też jego stosunków do kibiców. Nie udziela Pan wywiadów, czyli nie widzi Pan potrzeby dialogu z tymi, którzy za ten zespół i za Pana daliby się pokroić.

 

Teraz jest właśnie doskonały czas, aby pewne sprawy przemyśleć, zrobić rachunek sumienia. Bo jeśli tego nie zrobimy, to zostaje prawdopodobieństwo, że piękne prezenty nigdy nie zostaną rozpakowane.

 

Cezarego z Pazurem zobaczycie w załączonym materiale wideo.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!