Bastiana Schweinsteigera wiąże wciąż z Manchesterem United kontrakt do 2018 roku, ale przyszłość Niemca w barwach Czerwonych Diabłów nie rysuje się w różowych kolorach. 31-letni Niemiec według angielskich i niemieckich mediów ma odejść "do lamusa" po przyjściu do klubu Jose Mourinho. Nadal jest jednak łakomym kąskiem transferowym i bardzo możliwe jest, że latem opuści Manchester.

Dlatego w tweecie Schalke, który widniał na koncie niemieckiego klubu tylko przez chwilę może być ziarno prawdy. Zespół z Zagłębia Ruhry podał na portalu społecznościowym następującą informację: "Bastian Schweinsteiger zagra w Schalke 04 w nadchodzącym sezonie. Mistrz świata podpisał kontrakt do 2018 roku!".

 

https://pbs.twimg.com/media/CkTIUxlW0AArCg8.jpg

Błyskawiczne usunięcie wpisu przez Schalke nic nie dało, bowiem sprawa szybko rozeszła się po sieci. W niemieckich mediach szybko pojawiły się opinie, że Schweinsteiger byłby świetnym zakupem Schalke, które potrzebuje wzmocnień w środku pola. O tym czy 31-latek zasili klub z Gelsenkirchen dowiemy się prawdopodobnie jednak po mistrzostwach Europy, na które Schweini poleciał wraz z reprezentacją Niemiec...

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!