Search
POLECAMY:
0:07:18
0:01:33
0:01:28
0:04:08
0:02:40
Sport Flesz 21.08 - południe Polscy kibice - oczywiście najlepsi na świecie Teamowe pojedynki na półmetku w GP Belgii Polscy koszykarze wygrywają z Niemcami 88:76. Skrót meczu Romański: Cały sekret jest w przygotowaniu mentalnym
WIĘCEJ ZDJĘĆ
Opublikowany: 2013-09-08, 13:09, Ostatnia aktualizacja: 2013-09-08, 13:12

Cafe Futbol Dogrywka: Selekcjonerze, dlaczego?

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE

INFORMACJE

Kto będzie strzelał San Marino? Marcin Robak?

Marcin Robak, napastnik Pogoni Szczecin został powołany do kadry na mecz z San Mariono. 30-letni zawodnik w reprezentacji ma zastąpić kontuzjowanego R...

Zieliński: Wszystkiemu winny jest Fornalik, czy Lewandowski i spółka?

Dyskusja, czy Waldemar Fornalik powinien teraz odejść jest w zasadzie bezsensowna. Aspekty sportowe są tu bowiem bez znaczenia. Rzeczywistość jest try...

Podsumowanie I ligi: Deja vu po raz drugi

Wisła Płock powróciła na zwycięski szlak, Kolejarz znów wygrał w Świnoujściu a Dolcan doznał w Nowym Sączu pierwszej porażki w sezonie. Zwycięstwo odn...

GALERIA WIDEO

Robert Lewandowski ma słuczone więzadło poboczne kolana - to kontuzja dość bolesna i dlatego za niego na zgrupowaniu pojawił się Marcin Robak. Dlaczego nie był na zgrupowaniu wcześniej? Po co w meczu z Czarnogórą wszedł Paweł Wszołek? Dlaczego nie pojawił się drugi napastnik, choć reprezentacja dramatycznie potrzebowała gola?

Może selekcjoner za późno się zorientował, w jakiej formie jest napastnik Pogoni Szczecin? A wystarczyłoby tylko obejrzeć kilka meczów ekstraklasy, żeby to wiedzieć. - Mateusz, ty oglądasz polską ekstraklasę i wiesz, kogo na co stać. Waldemar Fornalik nie jest w stanie ostatnio oglądać spotkań ligowych i chyba nie wiedział. Uważam, że to byłby dobry pomysł, żeby wpuścić Robaka na ostatnie 20 minut meczu z Czarnogórą - mówił Wojciech Kowalczyk.

Wcześniej reprezentacja miała na zgrupowaniu przed najważniejszym spotkaniem tylko jednego, zdrowego napastnika: Roberta Lewandowskiego. Arkadiusz Milik i Artur Sobiech wyjechali z kontuzją, a nikt inny powołania nie dostał, chociaż reprezentacja musiała wygrać. - To jest paranoja, żeby powoływać na zgrupowanie trzech bramkarzy i tylko dwóch napastników. Trzeba było wziąć od razu czterech i nawet, jakby dwóch wypadło ze składu, to dwóch by jeszcze w kadrze zostało, przez cały czas zgrupowania - denerwował się Kowalczyk.

Brożek nawet w tym spotkaniu nie wszedł na boisko. Zamiast niego pojawił się Paweł Wszołek, który od początku sezonu nie gra w Sampdorii Genua. Dlaczego trener Fornalik przeprowadził taką zmianę?

- Reprezentacja musi wygrać, a selekcjoner przeprowadza dwie zmiany, które w moim przekonaniu nie dają kadrze nic, bo ani nic nie daje kadrze Paweł Wszołek, ani Adrian Mierzejewski. Wszołek wszedł, bo selekcjoner nie oddał go do młodzieżówki, więc musiał zagrać - mówi Mateusz Borek.

- Panowie, ja myślałem, że polski futbol jest chory, ale chyba jest jeszcze bardziej chory niż ja myślałem - dodał Roman Kołtoń.
NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE
Example pub