Search
POLECAMY:
0:07:00
0:02:35
0:01:38
0:02:25
0:02:24
Sport Flesz 25.07 - rano Marian Kmita: Zależy mi na tym, żeby Polacy mogli obejrzeć siatkarski mundial za darmo Ruszyła kampania promocyjna siatkarskiego Mundialu Kubiak: Transfer do Ankary to dobry krok Jak promować Polskę poprzez siatkarski mundial?
WIĘCEJ ZDJĘĆ
Opublikowany: 2013-10-06, 10:36, Ostatnia aktualizacja: 2013-10-06, 15:39

Dogrywka Cafe Futbol: Jaka przyszłość kadry, najbliższa i dalsza?

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

0:23:00
Cafe Futbol Dogrywka / fot. Polsat Sport
NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE

INFORMACJE

Podsumowanie I ligi: Bełchatów samodzielnym liderem

Piłkarze GKS Bełchatów ponownie objęli samodzielne prowadzenie w tabeli pierwszej ligi. W niedzielę w 11. kolejce pokonali w Jaworznie GKS Tychy 3:1. ...

Piłkarze Lippiego najlepsi w Chinach

Piłkarze Evergrande Kanton po raz trzeci z rzędu wywalczyli mistrzostwo Chin. Ekipa pod okiem Marcello Lippiego ma na cztery kolejki przed końcem rozg...

Dziekanowski, Łapiński: Rady za sześć punktów

Jak zagrać z Ukrainą i Anglią, żeby przywieźć stamtąd sześć punktów? Czego nasi zawodnicy muszą się wystrzegać, a jakie działania podejmować, żeby nie...

Przed reprezentacją dwa ostatnie mecze eliminacji mistrzostw świata: z Ukrainą i Anglią. Koniecznie trzeba je wygrać, tylko czy drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika jest w stanie zwyciężyć w Charkowie oraz na Wembley? To był wiodący temat Dogrywki Cafe Futbol, transmitowanej - jak zwykle w niedzielę - na żywo w naszym portalu.

Można powiedzieć: jeszcze nie wszystko stracone. Wciąż dużo zależy od reprezentacji Polski, tylko czy drużyna, która do tej pory w meczach o stawkę pokonała jedynie Mołdawię (u siebie) i San Marino (tracąc gola na wyjeździe) będzie w stanie poderwać się do walki w tak trudnych spotkaniach?

Czy polska linia obrony, w której popłoch sieją Czarnogórcy (bez Stevana Joveticia i Mirko Vucinicia) i Mołdawianie będzie w stanie oprzeć się atakom Ukraińców i Anglików, wspieranych dopingiem tysięcy fanów? Może po to są potrzebni waldemarowi Fornalikowi doświadczeni i waleczni obrońcy Mariusz Lewandowski oraz Marcin Wasilewski, których w kadrze ostatnio nie mieliśmy okazji oglądać?

Czy mit Wembley i reprezentacji Anglii, z którą wygraliśmy tylko raz nie spęta nóg reprezentantom Polski? Czy w tej sytuacji można jeszcze liczyć na awans na mundial w Brazylii?

Pozostaje chyba liczyć na Roberta Lewandowskiego, który po raz pierwszy od dawna na początku zgrupowania nie będzie słyszał pytań, od jak dawna nie strzelił gola w reprezentacji Polski i Jakuba Błaszczykowskiego, który zawsze może być przykładem waleczności dla młodszych kolegów.

Jaka jest w takim razie logika powołań Waldemara Fornalika? Czy selekcjoner powołuje tylko piłkarzy, patrząc na kluby, w których grają, a nie na aktualną formę? Dlaczego pomijani są piłkarze z polskiej ekstraklasy - ewentualnie uznanie w oczach trenera Fornalika znajdują zawodnicy Legii Warszawa, którzy ostatnio nie są w zbyt wysokiej formie, o czym świadczą wyniki w Lidze Europejskiej.

Gościem dzisiejszego Cafe Futbol oraz Dogrywki był Piotr Świerczewski - program prowadził Mateusz Borek, a w roli ekspertów wystąpili Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.
NAJNOWSZE
POPULARNE
KOMENTOWANE
Example pub