facebook twitter youtube instagram RSS
  • Niedziela

    23 Września

  • Poniedziałek

    24 Września

  • Wtorek

    25 Września

  • Środa

    26 Września

  • Czwartek

    27 Września

  • Piątek

    28 Września

  • Sobota

    29 Września

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dynamo Kijów - FK AstanaPowtórka

09:00

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

14:00

Magazyn Ligi EuropyPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena zvezda - SSC NapoliPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

20:30

Magazyn Ligi Mistrzów

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red Bull SalzburgPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

18:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Dynamo Kijów - FK AstanaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Galatasaray Stambuł - Lokomotiw MoskwaPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Viktoria Pilzno - CSKA MoskwaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

18:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

20:30

Magazyn Ligi EuropyPowtórka

21:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Atletico MadrytPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Galatasaray Stambuł - Lokomotiw MoskwaPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red Bull SalzburgPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena zvezda - SSC NapoliPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Viktoria Pilzno - CSKA MoskwaPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Atletico MadrytPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena zvezda - SSC NapoliPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red Bull SalzburgPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

18:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dynamo Kijów - FK AstanaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Galatasaray Stambuł - Lokomotiw MoskwaPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Viktoria Pilzno - CSKA MoskwaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

10:30

Magazyn Ligi EuropyPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

20:30

Magazyn Ligi Mistrzów

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern Monachium

09:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dynamo Kijów - FK AstanaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Atletico MadrytPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce SKPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Atletico MadrytPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red BullSalzburgPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

20:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

22:30

Z archiwum Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce SKPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dynamo Kijów - FK AstanaPowtórka

10:30

Z archiwum Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: F91 Dudelange - AC MilanPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Slavia Praga - Girondins BordeauxPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Arsenal FC - Worskła PołtawaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: PAOK FC - Chelsea FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red Bull SalzburgPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: F91 Dudelange - AC MilanPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce SKPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

08:30

Z archiwum Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz fazy grupowej: RB Lipsk - Red Bull SalzburgPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - Atletico MadrytPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Paris Saint-GermainPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: PAOK Saloniki - Chelsea FCPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena zvezda - SSC NapoliPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

22:30

Z archiwum Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Viktoria Pilzno - CSKA MoskwaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FK Crvena zvezda - SSC NapoliPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Liverpool - Paris Saint-GermainPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AFC Ajax - AEK AtenyPowtórka

20:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: FC Liverpool - Paris Saint-GermainPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Szachtar Donieck - TSG 1899 HoffenheimPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: FC Liverpool - Paris Saint-GermainPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: BSC Young Boys - Manchester United FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - PSV EindhovenPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - AS RomaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Liverpool - Paris Saint-GermainPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SL Benfica - FC Bayern MonachiumPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Valencia CF - Juventus FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Club Brugge - Borussia DortmundPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - Olympique LyonPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC PortoPowtórka

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 3

12:00

POLSAT Sport Premium 3

18:00

POLSAT Sport Premium 3

00:00

POLSAT Sport Premium 3

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 4

12:00

POLSAT Sport Premium 4

18:00

POLSAT Sport Premium 4

00:00

POLSAT Sport Premium 4

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 5

12:00

POLSAT Sport Premium 5

18:00

POLSAT Sport Premium 5

00:00

POLSAT Sport Premium 5

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

POLSAT Sport Premium 6

12:00

POLSAT Sport Premium 6

18:00

POLSAT Sport Premium 6

00:00

POLSAT Sport Premium 6

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

08:10

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - FrancjaPowtórka

10:30

Atleci

11:00

Cafe FutbolNa żywo

12:25

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy SączNa żywo

14:30

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikNa żywo

15:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Francja - ArgentynaNa żywo

18:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - studioNa żywo

19:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - SerbiaNa żywo

21:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - studioNa żywo

21:50

Sporty walki: UFC Fight Night: Santos vs. Anders - waga półciężka: Thiago Santos - Eryk AndersPowtórka

00:55

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

01:00

Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju - waga średnia: Damian Jonak - Szerzod ChusanowPowtórka

02:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

04:30

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - ArgentynaPowtórka

08:30

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikPowtórka

11:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - GKS TychyPowtórka

13:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - FrancjaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

17:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - SerbiaPowtórka

20:30

Magazyn Fortuna 1. ligiNa żywo

22:00

Puncher Extra TimeNa żywo

23:00

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

23:05

Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju - waga średnia: Damian Jonak - Szerzod ChusanowPowtórka

02:00

Cafe FutbolPowtórka

03:30

Zakończenie programu

06:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikPowtórka

08:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

11:00

Magazyn Fortuna 1. ligiPowtórka

12:30

AtleciPowtórka

13:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy SączPowtórka

14:55

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: ŁKS Łódź - Lech PoznańNa żywo

17:25

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: Chojniczanka Chojnice - Legia WarszawaNa żywo

20:25

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: Wisła Kraków - Lechia GdańskNa żywo

22:45

Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju - waga średnia: Damian Jonak - Szerzod ChusanowPowtórka

23:55

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

00:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

02:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

04:30

Zakończenie programu

06:00

Magazyn Fortuna 1. ligiPowtórka

07:30

Puncher Extra TimePowtórka

08:30

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: Chojniczanka Chojnice - Legia WarszawaPowtórka

11:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: Wisła Kraków - Lechia GdańskPowtórka

15:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

16:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

20:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

23:00

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

23:05

Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju - waga średnia: Damian Jonak - Szerzod ChusanowPowtórka

02:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikPowtórka

04:30

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

08:30

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundyPowtórka

10:30

AtleciPowtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundyPowtórka

15:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

16:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

20:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

23:00

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

23:05

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

02:00

Sporty walki: KSWPowtórka

04:00

Zakończenie programu

06:00

Puncher Extra TimePowtórka

07:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

09:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

10:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

11:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

12:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

13:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

14:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecze ćwierćfinałoweNa żywo

15:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

16:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

20:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejNa żywo

23:00

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

23:05

BoksPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

03:30

Zakończenie programu

06:30

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Portoryko - BrazyliaNa żywo

09:00

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Dominikana - SerbiaNa żywo

11:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

12:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Odra Opole - Garbarnia KrakówNa żywo

15:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - studioNa żywo

16:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz półfinałowyNa żywo

19:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - studioNa żywo

20:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz półfinałowyNa żywo

22:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - studioNa żywo

23:00

Sporty walki: KSW 45 NewsPowtórka

23:05

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz półfinałowyPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz półfinałowyPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

K.O. TV ClassicsPowtórka

07:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Changzhou - mecze finałoweNa żywo

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Changzhou - mecze finałoweNa żywo

09:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Changzhou - mecze finałoweNa żywo

10:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Changzhou - mecze finałoweNa żywo

11:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Changzhou - mecze finałoweNa żywo

12:10

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - FC UtrechtNa żywo

14:25

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Iran - KanadaPowtórka

15:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: USA - IranNa żywo

18:30

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie MotoGPPowtórka

20:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Belgia - BrazyliaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: Slavia Praga - Bohemians 1905

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: USA - IranPowtórka

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Bułgaria - KanadaPowtórka

12:00

Premiera: Sport Flash

12:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

14:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Włochy - HolandiaPowtórka

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

17:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Belgia - BrazyliaPowtórka

19:00

Premiera: Sport Flash

19:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Francja - ArgentynaPowtórka

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

23:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - SerbiaPowtórka

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

12:00

Premiera: Sport Flash

12:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

14:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

17:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

19:00

Premiera: Sport Flash

19:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

23:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we WłoszechPowtórka

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

12:00

Premiera: Sport Flash

12:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

14:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

17:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

19:00

Premiera: Sport Flash

19:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

23:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

12:00

Premiera: Sport Flash

12:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

14:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

17:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

19:00

Premiera: Sport Flash

19:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

23:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

12:00

Premiera: Sport Flash

12:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

14:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

18:00

Golf: Ryder CupNa żywo

18:55

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: Viktoria Pilzno - Sparta PragaNa żywo

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w ChangzhouPowtórka

23:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

01:00

Cafe FutbolPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:30

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Bułgaria - WłochyNa żywo

08:30

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Niemcy - HolandiaNa żywo

10:00

Premiera: Sport Flash

10:07

Golf: Ryder CupNa żywo

12:00

Premiera: Sport Flash

12:10

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Chiny - KubaNa żywo

15:00

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Meksyk - Kamerun

16:00

Premiera: Sport Flash

16:07

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Meksyk - Kamerun

18:30

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NAC Breda - PSV EindhovenNa żywo

20:40

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Fortuna Sittard - AFC AjaxNa żywo

22:50

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Korea Południowa - TajlandiaNa żywo

01:00

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Rosja - Trynidad i Tobago

03:00

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Argentyna - Japonia

05:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

08:10

ATP World Tour UncoveredPowtórka

08:40

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - rozgrzewka w klasie Moto3Na żywo

09:10

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - rozgrzewka w klasie Moto2Na żywo

09:40

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - rozgrzewka w klasie MotoGPNa żywo

10:10

Magazyn lekkoatletycznyPowtórka

11:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie Moto3Na żywo

12:20

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie Moto2Na żywo

14:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie MotoGPNa żywo

15:50

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Francja - ArgentynaNa żywo

19:20

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Bułgaria - KanadaNa żywo

21:15

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Włochy - HolandiaNa żywo

23:30

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax

01:30

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikPowtórka

03:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - FC UtrechtPowtórka

08:10

Cafe FutbolPowtórka

10:20

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - AFC AjaxPowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Słowenia - AustraliaPowtórka

15:00

AtleciPowtórka

15:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Rosja - FinlandiaPowtórka

17:55

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: 1. FK Jablonec - FC Viktoria PilznoPowtórka

20:00

Magazyn ligi holenderskiej

20:40

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Francja - ArgentynaPowtórka

22:50

Piłka nożna: Fortuna 1. ligaPowtórka

01:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowej: Polska - SerbiaPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

08:10

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

10:20

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan LiberecPowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

15:00

Magazyn lekkoatletycznyPowtórka

15:30

Cafe FutbolPowtórka

17:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

20:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

22:10

K.O. TV WeeklyPowtórka

22:50

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - GKS TychyPowtórka

01:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowaPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Cafe FutbolPowtórka

07:30

AtleciPowtórka

08:10

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905Powtórka

10:20

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

14:55

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: Olimpia Elbląg - Śląsk WrocławNa żywo

17:25

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: GKS Jastrzębie - Piast GliwiceNa żywo

20:25

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundy: GKS Katowice - Pogoń SzczecinNa żywo

22:45

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 2. rundy fazy grupowejPowtórka

01:30

Sporty walki: KSWPowtórka

03:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1. rundyPowtórka

08:00

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

10:00

Magazyn Fortuna 1. ligiPowtórka

11:30

Puncher Extra TimePowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz 3. rundy fazy grupowejPowtórka

15:00

Magazyn lekkoatletycznyPowtórka

15:30

Żużel: Nice 1. liga żużlowaPowtórka

17:40

KOTV WeeklyPowtórka

18:30

Siatkówka mężczyzn: 1. liga - mecz: Stal AZS PWSZ Nysa - MKS Ślepsk Suwałki

20:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Raków CzęstochowaPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - AFC AjaxPowtórka

00:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - GKS TychyPowtórka

02:30

Cafe FutbolPowtórka

04:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Liga czeskaPowtórka

08:00

Tenis: Turniej ATP w Chengdu - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

10:00

Tenis: Turniej ATP w Chengdu - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

12:30

Golf: Ryder CupNa żywo

15:00

Golf: Ryder CupNa żywo

17:00

Golf: Ryder CupNa żywo

17:45

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - Stomil OlsztynNa żywo

20:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

21:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

22:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowaPowtórka

00:10

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz półfinałowyNa żywo

07:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz półfinałowyNa żywo

08:30

Tenis: Turniej ATP w Chengdu - mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

10:30

Tenis: Turniej ATP w Chengdu - mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

12:30

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz półfinałowyNa żywo

13:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Seulu - mecz półfinałowyNa żywo

14:30

Golf: Ryder CupNa żywo

16:30

Golf: Ryder CupNa żywo

19:10

ATP World Tour UncoveredPowtórka

19:50

Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Polski - mecz: Anwil Włocławek - Polski Cukier ToruńNa żywo

22:30

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Turcja - Kanada

01:00

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz fazy grupowej: Azerbejdżan - USA

03:30

Zakończenie programu

07:00

Boks: Gala w Inowrocławiu - waga średnia: Damian Jonak - Ayoub NefziPowtórka

10:20

Sporty walki: MMA Attack 3 - walki: Damian Grabowski - Stav Economou, Tomasz Drwal - Wes Swofford, Robert Burneika - Dawid OzdobaPowtórka

14:00

Sporty walki: KSW 44 - walka: Karol Bedorf - Mariusz PudzianowskiPowtórka

17:05

Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Siergiej RadczenkoPowtórka

20:05

Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey AbellPowtórka

02:15

Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie - walka: Szymon Kołecki - Michał OrłowskiPowtórka

04:50

Sporty walki: Fight Exclusive Night 5 w LubiniePowtórka

07:00

Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim - waga ciężka: Mariusz Wach - Konstantin AirichPowtórka

10:30

Boks: Walka o pasy mistrzowskie IBF World i WBA Super World - waga kogucia: Ryan Burnett - Żanat Żakijanow

13:25

Sporty walki: KSW 34 - walka: Karol Bedorf - James McSweeneyPowtórka

16:30

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 7 w Bydgoszczy - walka: Tomasz Sarara - Niko FalinPowtórka

18:55

Boks: Gala w Wieliczce - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Marcin RekowskiPowtórka

22:25

Boks: Walka o mistrzostwo Europy w Monako - waga ciężka: Agit Kabayel - Dereck ChisoraPowtórka

00:40

Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach - walka: Szymon Kołecki - Michał BobrowskiPowtórka

04:05

Sporty walki: Gala FEN 14 Silesian Rage w Katowicach - walki: Joilton Santos - Roman Szymański, Dennis Stolzenbach - Tomasz SararaPowtórka

07:00

Boks: Gala w Sheffield - waga superpółśrednia: Kell Brook - Siergiej Rabczenko; waga superkogucia: Gamal Yafai - Gavin McDonnell

09:00

Boks: Gala Underground Boxing Show w Wieliczce - waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica BacurinPowtórka

11:25

Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie - walka: Szymon Kołecki - Michał OrłowskiPowtórka

14:00

Sporty walki: KSW 37 - walka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues JrPowtórka

18:00

Boks: Gala w Londynie - waga junior ciężka: Luke Watkins - Lawrence OkoliePowtórka

20:35

Boks: Gala w Radomiu - waga ciężka: Mariusz Wach - Travis WalkerPowtórka

00:15

Sporty walki: KSW 16 - walka: Matt Lindland - Mamed KhalidovPowtórka

02:45

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 3 we Wrocławiu - walka: Tomasz Makowski - Antoine HabashPowtórka

04:10

Boks: Gala w Wieliczce - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Marcin RekowskiPowtórka

07:00

Boks: Gala w Dzierżoniowie - waga półciężka: Andrzej Sołdra - Robert ParzęczewskiPowtórka

09:40

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu - walki: Victor Marinho - Tymoteusz Świątek; Marcin Zontek - Maciej BrowarskiPowtórka

13:15

Boks: Gala w Dzierżoniowie - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Aleksander KubichPowtórka

16:55

Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Siergiej RadczenkoPowtórka

19:55

Sporty walki: KSW 44 - walka: Karol Bedorf - Mariusz PudzianowskiPowtórka

23:05

Boks: Gala Warsaw Boxing Night - waga junior ciężka: Andrzej Fonfara - Ismail SillakhPowtórka

02:15

Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu - walka: Szymon Kołecki - Łukasz BorowskiPowtórka

05:35

Boks: Gala w Tarnowie - waga półciężka: Dariusz Sęk - Jewgienij MachtiejenkoPowtórka

07:00

Sporty walki: KSW 36 - walka: Michał Materla - Rousimar PalharesPowtórka

10:20

Boks: Gala w Manchesterze - waga lekka: Anthony Crolla - Ricky BurnsPowtórka

13:40

Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Demetrius BanksPowtórka

17:35

K.O. TV Weekly

18:00

Sporty walki: KSW 28 - walki: Karol Bedorf - Rolles Gracie, Michał Materla - Jorge Luis BezerraPowtórka

21:40

Boks: Gala w Londynie - waga ciężka: Tony Bellew - David HayePowtórka

01:10

Sporty walki: FEN 21 - walka: Thiago Vieira - Andrzej GrzebykPowtórka

05:00

Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach - walka: Szymon Kołecki - Michał BobrowskiPowtórka

07:00

Boks: Gala w Radomiu - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Stiliyan KostovPowtórka

10:10

Boks: Walka o pasy mistrzowskie IBF World i WBA Super World - waga kogucia: Ryan Burnett - Żanat ŻakijanowPowtórka

13:05

Sporty walki: KSW 19 - walki: Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp, Mamed Khalidov - Rodney WallacePowtórka

15:40

Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu - walka: Szymon Kołecki - Łukasz BorowskiPowtórka

19:20

Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey AbellPowtórka

01:30

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu - walki: Tomasz Sarara - Andre Schmeling, Artur Piotrowski - Paweł ŻelazowskiPowtórka

04:35

Boks: Gala w Kałuszynie - waga junior ciężka: Michał Olaś - Rain KarlsonPowtórka

07:00

Boks: Gala w Wieliczce - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Artur BińkowskiPowtórka

10:05

Sporty walki: Gala FEN 9 "Go For It" we Wrocławiu - walki: Marcin Zontek - Tassilo Lahr, Albert Odzimkowski - Kerim AbzailovPowtórka

14:10

Sporty walki: KSW 11 - walka: Mamed Khalidov - Daniel AcacioPowtórka

16:40

Boks: Gala w Jastrzębiu Zdroju - waga średnia: Damian Jonak - Kris CarslawPowtórka

19:25

Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina - waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric MolinaPowtórka

23:25

Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy - waga półśrednia: Michał Syrowatka - Felix LoraPowtórka

02:15

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 5 w LubiniePowtórka

04:15

Boks: Gala w Manchesterze - waga ciężka: Tyson Fury - Sefer SeferiPowtórka

08:40

GP Aragonii, Tor: MotorLand Aragon / Rozgrzewka + Wyścig (transmisja bezpłatna)

11:00

Magazyn / Cafe Futbol

12:10

Liga holenderska / Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht

12:25

Fortuna 1. liga / Podbeskiedzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz

12:25

Magazyn / Cafe Dogrywka (transmisja bezpłatna)

14:30

Nice 1. liga / Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik

15:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda

15:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda Francja - Argentyna

15:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda Usa - Iran

16:45

Liga holenderska / PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Transmisja bezpłatna)

18:30

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / 18:30 Studio; 19:30 II runda Polska - Serbia

19:20

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda Bułgaria - Kanada

20:20

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda Belgia - Brazylia

21:15

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / II runda Włochy - Holandia

17:55

Liga czeska / FK Jablonec - Viktoria Pilzno

20:30

Magazyn / Magazyn Fortuna 1. liga

22:00

Puncher : Extra Time (transmisja bezpłatna)

14:55

Puchar Polski / ŁKS Łódź - Lech Poznań

17:25

Puchar Polski / Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa

20:25

Puchar Polski / Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

14:55

Puchar Polski / Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław

16:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

17:25

Puchar Polski / GKS Jastrzębie - Piast Gliwice

20:20

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

20:25

Puchar Polski / GKS Katowice - Pogoń Szczecin

08:00

ATP 250 Chengdu / ćwiećfinał

16:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

20:20

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

08:00

ATP 250 Chengdu / ćwiećfinał

16:50

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

17:45

Fortuna 1. liga / Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

18:55

Liga czeska / FC Viktoria Pilzno - SPARTA Praga

20:20

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn / III runda

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Celta Vigo - Real ValladolidPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

11:00

Eleven GolPowtórka

12:00

Piłka nożna: Liga włoska - studioNa żywo

12:25

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - SSC NapoliNa żywo

14:30

Piłka nożna: Liga włoska - studioNa żywo

14:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Genoa CFCNa żywo

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - studioNa żywo

17:55

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB LipskNa żywo

20:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - studio

20:40

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Girona FCNa żywo

22:45

Eleven GolNa żywo

00:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Elverum Handball - Wisła PłockPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Girona FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty meczówPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Santkt PauliPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - Real SociedadPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

10:00

Iniesta InterviewPowtórka

11:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Girona FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót 5. kolejkiPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót 4. kolejkiPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

20:00

The Best of ElevenPowtórka

20:25

Żużel: Liga angielska - mecz półfinałowy fazy play-off: Belle Vue Aces - King's Lynn StarsNa żywo

22:30

The Best of ElevenPowtórka

22:45

#ELEVENF1

23:45

The Best of ElevenPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót 3. kolejkiPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 3. kolejkiPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Girona FCPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót 4. kolejkiPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Santkt PauliPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Eintracht Frankfurt - RB LipskPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 4. kolejkiPowtórka

17:00

Inside Serie APowtórka

17:30

La Liga WorldPowtórka

18:00

Bundesliga WeeklyPowtórka

18:25

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Holstein KielNa żywo

20:25

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgNa żywo

22:30

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

00:30

Bundesliga WeeklyPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - Athletic BilbaoPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 4. kolejkiPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Santkt PauliPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Eintracht Frankfurt - RB LipskPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

11:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - Athletic BilbaoPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót 5. kolejkiPowtórka

17:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 6. kolejkiPowtórka

19:00

FIFA FootballPowtórka

19:30

La Liga WorldPowtórka

19:55

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Villarreal CFNa żywo

21:55

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CFNa żywo

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Parma CalcioPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót 5. kolejkiPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

16:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

17:00

Iniesta InterviewPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót 5. kolejkiPowtórka

18:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - US Sassuolo CalcioNa żywo

20:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AC MilanNa żywo

23:00

#ELEVENF1

00:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - FC ParmaPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Athletic Bilbao - Villarreal CFPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

08:00

#ELEVENF1Powtórka

09:00

GP ConfidentialPowtórka

09:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - studioNa żywo

09:55

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 1. sesja treningowaNa żywo

11:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - studioNa żywo

12:00

#ELEVENF1Powtórka

13:00

GP ConfidentialPowtórka

13:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - studioNa żywo

13:55

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 2. sesja treningowaNa żywo

15:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - studioNa żywo

16:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót 6. kolejkiPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 6. kolejkiPowtórka

18:00

Bundesliga Weekly

18:25

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - 1. FC KölnNa żywo

20:25

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - FC Bayern MonachiumNa żywo

22:30

The Best of Eleven

22:45

#ELEVENF1

23:45

The Best of Eleven

00:00

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 1. sesja treningowaPowtórka

01:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 2. sesja treningowaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 5. kolejkiPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Arminia Bielefeld - 1. FC KölnPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

08:00

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 2. sesja treningowaPowtórka

09:30

#ELEVENF1Powtórka

10:30

StudioNa żywo

10:55

Formuła 1: Grand Prix Rosji - 3. sesja treningowaNa żywo

12:00

StudioNa żywo

12:30

GP ConfidentialPowtórka

13:00

StudioNa żywo

13:55

Formuła 1: Grand Prix Rosji - sesja kwalifikacyjnaNa żywo

15:10

StudioNa żywo

16:00

The Best of Eleven

16:10

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Athletic BilbaoNa żywo

18:15

The Best of Eleven

18:25

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Sevilla FCNa żywo

20:25

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Cagliari CalcioNa żywo

22:30

StudioNa żywo

22:50

Eleven GolNa żywo

00:00

GP ConfidentialPowtórka

00:30

Formuła 1: Grand Prix Rosji - sesja kwalifikacyjnaPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Eibar - Sevilla FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - RB LipskPowtórka

04:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

06:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Celta Vigo - Real ValladolidPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Hertha Berlin BSC - Borussia MönchengladbachPowtórka

12:00

Iniesta InterviewPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

14:00

Wywiad Eleven

14:30

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Speed Car Motor Lublin - ROW RybnikNa żywo

17:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

17:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Atalanta BCNa żywo

20:00

The Best of Eleven

20:25

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Frosinone Calcio - Juventus FCNa żywo

22:30

The Best of Eleven

22:40

Tenis: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecz finałowy gry podwójnejPowtórka

00:45

The Best of Eleven

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

06:00

Iniesta InterviewPowtórka

07:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: : PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Girona FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB LipskPowtórka

12:00

Iniesta InterviewPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

19:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

20:00

Eleven Gol

21:00

Bundesliga WeeklyPowtórka

21:30

La Liga ShowPowtórka

22:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

22:30

Wywiad ElevenPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB LipskPowtórka

00:00

#ELEVENF1Powtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Villarreal CF - Valencia CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern MonachiumPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

13:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: UC Sampdoria - Inter MediolanPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - Real SociedadPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Eintracht Frankfurt - RB LipskPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

20:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

20:30

The Best of Eleven

20:40

Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Derby CountyNa żywo

22:45

Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Oxford City - Manchester City FCPowtórka

00:45

The Best of ElevenPowtórka

01:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Genoa CFCPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

07:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - Real SociedadPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

12:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Torino FC - SSC NapoliPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - FC GironaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

18:00

The Best of Eleven

18:25

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 LeverkusenNa żywo

20:30

The Best of Eleven

20:40

Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Liverpool FC - Chelsea FCNa żywo

22:45

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa FC - Chievo Werona

00:45

The Best of ElevenPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - FC ParmaPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Union Berlin - MSV DuisburgPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

12:00

Iniesta InterviewPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - FC ParmaPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Athletic Bilbao - Villarreal CFPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

19:55

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - UD LevanteNa żywo

21:55

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Girona FC - Real Betis BalompieNa żywo

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AC MilanPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Ingolstadt 04 - FC Sankt PauliPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

07:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - skrót meczu fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: SpVgg Greuther Fürth - Hamburger SVPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - FC ParmaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Athletic Bilbao - Villarreal CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC AugsburgPowtórka

12:00

Iniesta InterviewPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

17:00

Inside Serie A

17:30

La Liga ShowPowtórka

18:00

Sporty walki: Gala M-1 Selection w KazaniuNa żywo

20:00

La Liga Show

20:30

The Best of Eleven

20:40

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Sheffield Wednesday FC - Leeds United AFCNa żywo

22:45

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hertha Berlin BSC - FC Bayern MonachiumPowtórka

00:45

The Best of ElevenPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: SpVgg Greuther Fürth - Hamburger SVPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Arminia Bielefeld - 1. FC KölnPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Hertha Belin BSC - FC Bayern MonachiumPowtórka

12:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

12:55

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Valencia CFNa żywo

14:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AS Roma - SS LazioNa żywo

17:00

StudioNa żywo

17:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - SSC NapoliNa żywo

20:00

StudioNa żywo

20:30

FIFA FootballPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Hertha Berlin BSC - FC Bayern MonachiumPowtórka

22:00

Sporty walki: Gala Cage Warriors 97 w CardiffNa żywo

00:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Athletic BilbaoPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Sheffield Wednesday FC - Leeds United AFCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Heidenheim - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót mecz: AS Roma - SS LazioPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:30

FIFA Football

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - Real SociedadPowtórka

09:00

Iniesta Interview

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

12:00

La Liga Docs

13:00

The Best of Eleven

13:25

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SSV Jahn RegensburgNa żywo

15:30

FIFA Football

16:00

The Best of Eleven

16:10

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Valencia CFNa żywo

18:15

The Best of Eleven

18:25

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Athletic BilbaoNa żywo

20:30

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar LöwenPowtórka

22:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Ingolstadt 04 - FC Santkt PauliPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - SPAL 2013Powtórka

02:00

Iniesta Interview

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

06:30

FIFA Football

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Athletic BilbaoPowtórka

09:00

La Liga Promoted Teams

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SSV Jahn RegensburgPowtórka

12:00

La Liga Docs

13:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - HC PPD ZagrzebPowtórka

14:30

FIFA Football

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - SPAL 2013Powtórka

17:00

Iniesta Interview

18:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real ValladolidPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Empoli FCPowtórka

22:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - SPAL 2013Powtórka

02:00

Iniesta Interview

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SSV Jahn RegensburgPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real ValladolidPowtórka

09:00

Magazyn ligi włoskiej

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

12:00

Magazyn ligi niemieckiej

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Empoli FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - Real Sociedad FutbolPowtórka

18:50

Żużel: Liga szwedzkaNa żywo

20:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - ACF FiorentinaNa żywo

23:00

Wywiad Eleven

23:30

FIFA Football

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: FC Parma - Cagliari CalcioPowtórka

02:00

Magazyn ligi włoskiej

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - VfL BochumPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - HC PPD ZagrzebPowtórka

06:30

FIFA Football

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - Real Sociedad FutbolPowtórka

09:00

Magazyn ligi niemieckiej

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SSV Jahn RegensburgPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiej

13:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - HC PPD ZagrzebPowtórka

14:30

FIFA Football

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: FC Parma - Cagliari CalcioPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Athletic BilbaoPowtórka

18:55

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Riihimaen CocksNa żywo

20:30

Wywiad Eleven

20:55

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Parma CalcioNa żywo

23:00

Wywiad Eleven

23:30

FIFA Football

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - ACF FiorentinaPowtórka

02:00

Magazyn ligi hiszpańskiej

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real ValladolidPowtórka

09:00

Magazyn ligi hiszpańskiej

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

12:00

Magazyn ligi włoskiej

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

17:00

Iniesta Interview

18:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Villarreal CFPowtórka

20:00

FIFA Football

20:30

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Furth - Hamburger SVNa żywo

22:30

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Riihimaen CocksPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

02:00

Magazyn ligi niemieckiej

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Riihimaen CocksPowtórka

06:30

FIFA Football

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Villarreal CFPowtórka

09:00

Magazyn ligi włoskiej

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Holstein KielPowtórka

12:00

Magazyn ligi niemieckiej

13:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Riihimaen CocksPowtórka

14:30

FIFA Football

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AC MilanPowtórka

17:00

Magazyn ligi włoskiej

18:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FCPowtórka

22:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Furth - Hamburger SVPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AC MilanPowtórka

02:00

Magazyn ligi włoskiej

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Furth - Hamburger SVPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Norwich City FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CFPowtórka

09:00

Magazyn ligi niemieckiej

10:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Sp Vgg Greuther Furth - Hamburger SVPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiej

12:55

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Heidenheim 1846 - VfL BochumNa żywo

15:00

Wywiad Eleven

15:25

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - RB LipskNa żywo

17:30

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Telekom Veszprem HC - HC VardarNa żywo

19:00

Wywiad Eleven

19:30

Wywiad Eleven

19:55

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain HandballNa żywo

21:30

Wywiad Eleven

22:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - 1. FC KölnPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AS Roma - SS LazioPowtórka

02:00

Magazyn ligi hiszpańskiej

03:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Heidenheim 1846 - VfL BochumPowtórka

05:00

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Riihimaen CocksPowtórka

06:15

Kolarstwo: Tour de France - best ofPowtórka

07:00

Kolarstwo: Vuelta a Espana - best ofPowtórka

07:45

Kolarstwo: Wyścig EurométropolePowtórka

08:30

Legends Live OnPowtórka

09:00

Kolarska Galeria SławPowtórka

10:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas kobietNa żywo

12:35

Kolarstwo: Wyścig EurométropolePowtórka

13:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas kobietPowtórka

14:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas mężczyznNa żywo

17:30

Jeździectwo: Światowe Igrzyska Jeździeckie w Tryonie - 12. dzieńNa żywo

18:30

Jeździectwo: Światowe Igrzyska Jeździeckie w Tryonie - 12. dzień

19:55

Sports Explainers: JeździectwoPowtórka

20:00

Wiadomości Eurosportu

20:05

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas mężczyznPowtórka

21:00

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w Alicante

22:00

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicantePowtórka

23:00

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - podsumowanie

23:30

Wiadomości Eurosportu

23:35

Jeździectwo: Światowe Igrzyska Jeździeckie w Tryonie - 12. dzieńPowtórka

23:40

Sports Explainers: JeździectwoPowtórka

23:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas mężczyznPowtórka

01:00

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - podsumowaniePowtórka

01:30

Legends Live OnPowtórka

02:00

Kolarska Galeria SławPowtórka

03:00

Kolarstwo: Wyścig EurométropolePowtórka

04:00

Piłka nożna: MLS - mecz: New York Red Bulls - Toronto FCPowtórka

05:30

Snooker: Turniej Shanghai Masters - mecz finałowyPowtórka

07:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas kobietPowtórka

08:30

Kolarstwo: Wyścig EurométropolePowtórka

09:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda drużynowa na czas mężczyznPowtórka

10:15

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas juniorekNa żywo

12:15

Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Atlanta 1996

13:15

Flame Catcher

13:45

Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Atlanta 1996

14:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas mężczyzn do lat 23Na żywo

17:20

WattsPowtórka

17:30

Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Zagłębie SosnowiecNa żywo

20:10

Wiadomości EurosportuPowtórka

20:20

Magazyn LOTTO Ekstraklasy

20:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas mężczyzn do lat 23Powtórka

21:30

Snooker: Turniej China Championship - 1. dzieńPowtórka

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:30

Watts

23:45

Kolarstwo: Wyścig EurométropolePowtórka

00:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas mężczyzn do lat 23Powtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - 1. dzieńPowtórka

03:00

Piłka nożna: MLS - mecz: New York Red Bulls - Toronto FCPowtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas mężczyzn do lat 23Powtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - 1. dzieńPowtórka

07:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas juniorekPowtórka

08:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna mężczyzn do lat 23Powtórka

09:55

Magazyn

10:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas juniorówNa żywo

13:00

Piłka nożna: MLS - mecz: New York Red Bulls - Toronto FCPowtórka

14:00

MLS Highlights

14:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity kobietNa żywo

17:15

Snooker: Turniej China Championship - 2. dzieńPowtórka

19:10

Wiadomości Eurosportu

19:15

MLS HighlightsPowtórka

19:45

WattsPowtórka

19:55

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w InnsbruckuPowtórka

20:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas juniorówPowtórka

20:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity kobietPowtórka

21:30

Snooker: Turniej China Championship - 2. dzieńPowtórka

22:25

Directors Box

22:30

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy

22:55

Rajdy samochodowe: Italian Rally Championship

23:00

Rajdy samochodowe: Wyścig Desafio Inca

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:35

MLS HighlightsPowtórka

00:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas juniorówPowtórka

00:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity kobietPowtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - 2. dzieńPowtórka

03:00

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa EuropyPowtórka

03:30

MLS HighlightsPowtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity kobietPowtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - 2. dzieńPowtórka

08:30

Snooker: Turniej China Championship - 3. dzieńNa żywo

11:25

Directors BoxPowtórka

11:30

Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Atlanta 1996Powtórka

12:30

Flame CatcherPowtórka

13:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity kobiet

14:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity mężczyznNa żywo

17:30

Snooker: Turniej China Championship - 3. dzieńPowtórka

19:25

Wiadomości Eurosportu

19:30

Tenis: Puchar Lavera

20:25

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w InnsbruckuPowtórka

20:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity mężczyznPowtórka

21:30

Snooker: Turniej China Championship - 3. dzieńPowtórka

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:30

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa EuropyPowtórka

00:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity mężczyznPowtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - 3. dzieńPowtórka

03:00

MLS HighlightsPowtórka

03:30

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa EuropyPowtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - jazda indywidualna na czas elity mężczyznPowtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - 3. dzieńPowtórka

08:00

MLS HighlightsPowtórka

08:30

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa EuropyPowtórka

09:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorekNa żywo

11:30

Tenis: Puchar LaveraPowtórka

12:30

MLS HighlightsPowtórka

13:00

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa EuropyPowtórka

13:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorekPowtórka

14:30

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorówNa żywo

18:45

Snooker: Turniej China Championship - 4. dzieńPowtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:05

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorekPowtórka

20:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorówPowtórka

21:30

Snooker: Turniej China Championship - 4. dzieńPowtórka

22:30

Tenis: Puchar LaveraPowtórka

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:35

Wyścigi samochodowe: Wyścig na SłowacjiPowtórka

00:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorekPowtórka

00:45

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorówPowtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - 4. dzieńPowtórka

03:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorek juniorekPowtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorówPowtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - 4. dzieńPowtórka

08:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowyNa żywo

11:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy

12:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Na żywo

15:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Na żywo

17:15

Tenis: Puchar LaveraPowtórka

18:15

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

19:55

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w InnsbruckuPowtórka

20:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Powtórka

21:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

23:25

Wiadomości Eurosportu

23:30

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Portimao - 2. wyścigPowtórka

00:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Powtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

03:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig juniorówPowtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Powtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowyPowtórka

07:55

Snooker: Turniej China Championship - mecz półfinałowyNa żywo

11:30

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Portimao - 2. wyścigPowtórka

12:15

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - superpole

12:45

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - 1. wyścigNa żywo

14:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig elity kobietNa żywo

17:15

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - 1. wyścigPowtórka

17:45

Snooker: Turniej China Championship - mecz półfinałowyPowtórka

19:50

Wiadomości Eurosportu

20:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig elity kobietPowtórka

21:45

Piłka nożna: MLS - mecz: Chicago Fire - Los Angeles FCNa żywo

23:40

Wiadomości Eurosportu

23:50

Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - 1. wyścigPowtórka

00:15

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig elity kobietPowtórka

01:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz półfinałowyPowtórka

03:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig mężczyzn do lat 23Powtórka

04:00

Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Innsbrucku - wyścig elity kobietPowtórka

05:30

Snooker: Turniej China Championship - mecz półfinałowyPowtórka

06:00

Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w RasnoviePowtórka

07:00

Kolarska Liga MistrzówPowtórka

08:00

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - 1. dzieńPowtórka

08:30

WattsPowtórka

09:00

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicantePowtórka

10:30

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicanteNa żywo

12:30

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicanteNa żywo

14:30

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - 1. dzieńPowtórka

15:00

Watts

15:30

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicanteNa żywo

17:30

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy w AlicanteNa żywo