Polskie media: Biało-czerwoni bawią się rywalami

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo. Biało-czerwona reprezentacja w piłce siatkowej mężczyzn nie przestaje dawać nam radości, co skrupulatnie odnotowują polskie media. „Polacy bawią się, miażdżąc rywali” – pisze Polska The Times.

Podopieczni Stephana Antigi tegoroczny mundial zaczęli od mocnego uderzenia. Najpierw, przy ponad 60-tysięcznej publiczności na Stadionie Narodowym, rozbiła w trzech setach Serbię. Trzy dni później nie dała również dojść do słowa reprezentacji Australii. W czwartek trzeci mecz i kolejny powód do radości – zwycięstwo bez straty seta.

„Łatwo, lekko, pięknie” – tak brzmi tytuł na okładce Przeglądu Sportowego, a od razu na kolejnych stronach czytamy „ Grajcie tak dalej, panowie siatkarze” i „Kamil Kłos - producent czap”.

Biało-czerwoni z kompletem punktów prowadzą w tabeli grupy A. Do tej pory nie stracili nawet seta, ba w żadnej z partii nie byli przez nikogo nawet przez chwilę zagrożeni. W sobotę nie powinno ulec to zmianie, bo rywalem Polaków będzie najsłabszy w stawce, egzotyczny Kamerun.

Dziennik: Polacy zmiażdzyli Wenezuelę.Biało-czerwoni nie zwalniają tempa

Na mistrzostwach świata rozegrali trzy mecze i wszystkie wygrali bez straty seta. Najpierw pokonali Serbię, potem Australię, a teraz rozbili Wenezuelę.

Fakt: Polscy siatkarze znowu nokautują

Zmian nie było za to w grze Polaków. Wyszli na boisko w rytm melodii z filmu „Rocky”, a potem jak jak słynny pięściarz znokautowali rywali.

Super Express: Trzecia Demolka Polaków

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda na mundialu. Polscy siatkarze ponownie od niechcenia rozbili kolejnego rywala na mistrzostwach świata. Tym razem po ciosach biało-czerwonych nie była w stanie podnieść się Wenezuela, ulegając gładko 0:3.

Polska The Times: Polacy bawią się, miażdżąc rywali

Reprezentacja polski siatkarzy wygrała trzeci mecz mistrzostw świata bez straty seta. Tak widowiskowo nie gra obecnie żaden inny zespół.