Weekend z Polsatem Sport: transmisje i komentatorzy
To będzie bardzo bogaty w transmisje weekend na sportowych antenach Polsatu. W sobotę i niedzielę odbędą się ostatnie spotkania pierwszej fazy grupowej Mistrzostw Świata w siatkówce.
Polacy zagrają z Kamerunem i Argentyną. W niedziele rozpoczynają się eliminację do piłkarskiego Euro 2016. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Gibraltar. Po za tym na naszych antenach pokażemy formułę 1, lekkoatletykę, piłkę ręczną i rugby. Oto nasze propozycje.
SOBOTA
SIATKÓWKA
MŚ w siatkówce mężczyzn
Argentyna - Australia godz. 13:00 (Polsat Volleyball 1)
komentują Marek Magiera i Ryszard Bosek
Kuba - Tunezja godz. 13:00 (Polsat Volleyball 2)
komentuje: Marta Gula
Bułgaria - Egipt godz. 13:00 (Polsat Volleyball 3)
komentuje: Przemysław Iwańczyk
USA - Francja godz. 13:00 (Polsat Volleyball 4)
komentują Adam Romański i Marcin Prus
Wenezuela - Serbia godz. 16:00 (Polsat Volleyball 1)
prowadzący: Krzysztof Wanio
goście: Ireneusz Mazur, Grzegorz Wagner i Piotr Gacek
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Finlandia - Niemcy godz. 16:30 (Polsat Volleyball 2)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Marcin Prus
Meksyk - Kanada godz. 16:30 (Polsat Volleyball 3)
komentuje: Marta Gula
Belgia - Iran godz. 16:30 (Polsat Volleyball 4)
komentuje: Adam Romański
KAMERUN - POLSKA godz. 20:15 (Polsat Volleyball 1)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Korea - Brazylia godz. 20:15 (Polsat Volleyball 2)
komentuje: Konrad Pakosz
Chiny - Rosja godz. 20:15 (Polsat Volleyball 3)
komentuje: Adam Romański i Jakub Bednaruk
Portoryko - Włochy godz. 20:15 (Polsat Volleyball 4)
komentuje: Marta Gula
MŚ Polska 2014 - magazyn - dzien 3 godz. 23:00 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Volleyball 1)
prowadzący: Krzysztof Wanio
goście: Ireneusz Mazur, Grzegorz Wagner i Piotr Gacek
FORMUŁA 1
GP Włoch
III sesja treningowa godz. 11:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
kwalifikacje godz. 13:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
SPORTY MOTOROWE
F3 - Euroformula Open Spa Francorchamps
I wyścig godz. 14:45 (Polsat Sport News)
komentuje: Maurycy Kochański
KOLARSTWO
UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim 2014
Wyścig przełajowy kobiet godz. 11:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Piątek i Stanisław Brzósko
Wyścig przełajowy mężczyzn godz. 14:45 (Polsat Sport Extra)
komentują: Andrzej Piątek i Stanisław Brzósko
RUGBY
Puchar Narodów Europy
Polska – Szwecja godz. 18:00 (Polsat Sport)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Serafin
BOKS
Gala boksu zawodowego Golden Boy
Magazyn – PUNCHER godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk
BEACH SOCCER
Eliminacje Pucharu Świata 2015
Rumunia - Węgry godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
Austria - Polska godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
NIEDZIELA
SIATKÓWKA
MŚ w siatkówce mężczyzn
Australia - Wenezuela godz. 13:00 (Polsat Volleyball 1)
komentują Marek Magiera i Ryszard Bosek
Tunezja - Finlandia godz. 13:00 (Polsat Volleyball 2)
komentuje: Konrad Pakosz
Egipt - Meksyk godz. 13:00 (Polsat Volleyball 3)
komentuje: Marta Gula
Francja - Belgia godz. 13:00 (Polsat Volleyball 4)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Marcin Prus
POLSKA - ARGENTYNA godz. 16:00 (Polsat Volleyball 1)
prowadzący: Jerzy Mielewski
goście: Ryszard Bosek
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Niemcy - Korea godz. 16:30 (Polsat Volleyball 2)
komentuje: Robert Małolepszy
Kanada - Chiny godz. 16:30 (Polsat Volleyball 3)
komentuje: Marta Gula
Iran - Portoryko godz. 16:30 (Polsat Volleyball 4)
komentuje: Adam Romański
Serbia - Kamerun godz. 20:15 (Polsat Volleyball 1)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Brazylia - Kuba godz. 20:15 (Polsat Volleyball 2)
komentuje: Robert Małolepszy
Rosja - Bułgaria godz. 20:15 (Polsat Volleyball 3)
komentują: Konrad Pakosz i Marcin Prus
Włochy - USA godz. 20:15 (Polsat Volleyball 4)
komentują: Adam Romański i Jakub Bednaruk
MŚ Polska 2014 - magazyn - dzien 3 godz. 23:00 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Volleyball 1)
prowadzący: Krzysztof Wanio
goście: Ireneusz Mazur, Grzegorz Wagner i Piotr Gacek
PIŁKA NOŻNA
Magazyn – CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
Eliminacje UEFA EURO 2016
Gibraltar – Polska godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Mateusz Borek i Wojciech Kowalczyk
Gruzja - Irlandia godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentuje: Cezary Kowalski
Węgry - Irlandia Północna godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk
Niemcy - Szkocja godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Andrzej Janisz
Grecja - Rumunia godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Andrzej Janisz
Portugalia – Albania godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Szymon Rojek
skróty godz. 23:30 (Polsat Sport News)
Mecz Towarzyski
Serbia – Francja godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Marek Kleitz
PIŁKA RĘCZNA
Superliga PGNiG
KGHM Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Baltica Szczecin godz. 18:30 (Polsat Sport News)
komentują: Szymon Rojek i Artur Siódmiak
FORMUŁA 1
GP Włoch
wyścig godz. 13:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
SPORTY MOTOROWE
Porsche Super Cup 2014
Włochy godz. 11:45 (Polsat Sport News)
komentuje: Andrzej Borowczyk
F3 - Euroformula Open Spa Francorchamps
II wyścig godz. 13:07 (Polsat Sport News)
komentuje: Maurycy Kochański
Rallycrossowe Mistrzostwa Świata
Francja godz. 14:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Krystian Sobierajski
KOLARSTWO
UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim 2014
Kolarstwo zjazdowe kobiet godz. 12:05 (Polsat Sport Extra)
komentują: Zbigniew Piątek i Stanisław Brzósko
Kolarstwo zjazdowe mężczyzn godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Zbigniew Piątek i Stanisław Brzósko
Komentarze