Sobota, czyli dzień sensacji. Zobacz wszystkie skróty siatkarskiego mundialu

Cóż to był za dzień! Portoryko pokonało Włochy, Korea Południowa urwała dwa sety Brazylii, a Kamerun Polsce - jednego. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Jednak to nastąpiło doszło do innych, równie ciekawych spotkań. Faworyzowani Bułgarzy długo męczyli się z dzielnymi Egipcjanami. Mimo prowadzenia 2:0 nie udało się zakończyć meczu w trzech setach. Ostatecznie wszystko skończyło się w tie-breaku.

Tyle samo problemów faworytowi sprawiła inna drużyna z Afryki, czyli Tunezja. W pięciu setach przegrała z Kubą. A skoro jesteśmy przy Afryce, to nie sposób pominąć reprezentacji Kamerunu. Nieposkromione Lwy zupełnie zaskoczyły Polaków. Udało im się nawet wygrać pierwszego seta, a później długimi chwilami grać równo z najlepszą ekipą w grupie.

Długo męczyła się także Brazylia, która po tie-breaku ograła Koreę Południową. Sprawcą największej sensacji jest jednak Portoryko, które w czterech setach pokonało Włochy. To oznacza, że sytuacja Italii przed ostatnią serią gier jest niepewna. Z kolei ci pierwsi wrócili do gry i kto wie, czy tak zmotywowani nie przeciwstawią się w niedzielę Iranowi i nie powalczą nawet o awans do II fazy?

Na parkietach w Polsce pojawili się także min. Rosjanie i Argentyńczycy.

Przeżyjmy to jeszcze raz! Wszystkie skróty do obejrzenia tylko u nas!