Reprezentacja Polski w siatkówce jest już w Łodzi, gdzie w Atlas Arenie rozegra spotkania drugiej i ewentualnie trzeciej fazy mistrzostw świata. Na poniedziałkowe popołudnie biało-czerwoni mają jeszcze zaplanowany trening na siłowni.

 

Podróż przebiegła spokojnie. Autokar był eskortowany przez policję, która sprawnie poprowadziła nas do nowego miejsca zakwaterowania. Po drodze zatrzymaliśmy się jeszcze na kawę, ale obiad zjedliśmy już w hotelu w Łodzi” – powiedział PAP rzecznik prasowy polskiej reprezentacji Mariusz Szyszko.

 

Dodał, że w poniedziałek zawodnicy mają jeszcze w programie zajęcia na siłowni i analizę wideo. Trening w Atlas Arenie mają natomiast zaplanowany na wtorek, który rozpocznie się o g. 18.30. Jego ostatni kwadrans będzie otwarty dla fotoreporterów.

 

Również we wtorek w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów i kapitanów reprezentacji Polski i USA. Amerykanie będą pierwszym rywalem Polaków w drugiej rundzie MŚ. Spotkanie w Atlas Arenie rozpocznie się w środę o g. 20.25.