Mimo młodego wieku może pochwalić się sporym doświadczeniem. Grała nie tylko we własnym kraju, ale także poza jego granicami. Wędrówkę rozpoczęła od Włoch, potem przeniosła się na Węgry, skąd jeszcze w trakcie minionego sezonu trafiła do Spartaka Moskwa.

 

Rozegrała tam 15 spotkań ligowych notując średnie 8,6 punktu oraz 4,7 zbiórki na mecz. Podczas pojedynku Spartaka z późniejszym zwycięzcą Euroligi Galatasaray Stambuł zapisała na swoim koncie „double-double” - 16 punktów i 10 zbiórek.

 

Obecnie koszykarka przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej Serbii, z którą rozpocznie pod koniec września rywalizację w mistrzostwach świata. Dopiero po mundialu pojawi się w Polsce.

 

Klub z Torunia zakończył budowanie składu na nowy sezon, w którym poza rozgrywkami ligowymi, czeka go także udział w prestiżowej Eurolidze.

 

Kadra na sezon 2014/2015:

 

rozgrywające: Maurita Reid, Katarzyna Suknarowska, Weronika Idczak.

rzucające: Rebecca Harris, Amanda Jackson, Róża Ratajczak, Monika Krawiec, Julia Kućko.

skrzydłowe: Agnieszka Makowska, Małgorzata Misiuk, Aleksandra Pawlak, Tereza Peckova, Kaja Darnikowska, Marta Wieczyńska, Roksana Płonka, Emilia Tłumak (urlop macierzyński), Joana Walich (urlop macierzyński).

środkowe: Tijana Ajdukovic, Jelena Velinovic.