Atmosfera podczas uroczystości powitania złotych medalistów MŚ w barwach Skry była gorąca. Mariusz Winiarski, Mariusz Wlazły, Andrzej Wrona i Karol Kłos zostali owacyjnie powitani przez swoich fanów. W kadrze mistrza Polski są również reprezentanci Argentyny - Facundo Conte i Nicolas Uriarte - czy Serbii, Niemiec i Francji.

Fani z wielkimi nadziejami spoglądają w nowy sezon i nie mogą się już doczekać inauguracyjnej potyczki z Banimexem w Będzinie w najbliższą sobotę. O przygotowaniach do nowych rozgrywek wypowiedziały się też największe gwiazdy zespołu.

Mariusz Wlazły: Każdy z nas jest z pewnością wyeksploatowany po tych trzynastu spotkaniach. Był to ogromny wysiłek zarówno fizyczny, jak i emocjonalny, więc chwila odpoczynku jest na wagę złota.

Michał Winiarski: Każdy z nas, kadrowiczów, jest przyzwyczajony do realiów gry w wakacje, więc ten okres gry w kadrze nie powinien szczególnie negatywnie na nas wpłynąć. Ciężka praca fizyczna ze zgrupowania na pewno zaprocentuje na cały nadchodzący sezon.

 

Nie obyło się też bez życzeń dla obchodzącego wczoraj 31-wsze urodziny Michała Winiarskiego. Sto lat zaśpiewał mu trener Miguel Falasca! Talent wokalny hiszpańskiego szkoleniowca w jednym z wideo.

Zapraszamy do oglądania obu materiałów!