- Jeżeli chodzi o Juventus i Romę to są to dwie drużyny, które wybijają się na tle reszty stawki. Uważam, że te zespoły prezentują wyższy poziom i załatwią kwestię mistrzostwa między sobą podobnie jak miało to miejsce w zeszłym sezonie. Wczoraj lepsze o jedną bramkę było Juve, a sam mecz wzbudził wele kontrowersji - przyznał Montella.

- Ogromnie się cieszę, że pewnie pokonaliśmy Inter. To zwycięstwo jest dla nas bardzo istotne. Zaprezentowaliśmy futbol na wysokim poziomie. To perfekcyjny mecz i potrzebowaliśmy tego, przeciwko wielkiej drużynie. Moi podopieczni pokazali charakter. Sprawy mocno się komplikują, jeśli nie strzelasz bramek, na szczęście w meczu z Interem było inaczej. Była w nas wielką determinacja, by nie stracić gola w końcówce. Póki co nie możemy patrzeć w tabelę z satysfakcją. Nie jesteśmy tam gdzie chcemy, ale wierzę, że potyczka z Interem będzie punktem zwrotnym i będziemy podążali we właściwym kierunku - powiedział były napastnik AS Romy.

 

Drużyna prowadzona przez Vicenzo Montellę plasuję się aktualnie na 9. pozycji w Serie A. AC Fiorentina zgromadziła do tej pory dziewięć punktów w sześciu meczach.