Cezary Wilk zadebiutował w La Liga. Epizod Grzegorza Krychowiaka

Cezary Wilk zadebiutował w barwach Deportivo La Coruna w wyjazdowym spotkaniu ligi hiszpańskiej z Sevillą. W drużynie gospodarzy kilka minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Sevilla wygrała 4:1 i awansowała na trzecie miejsce w tabeli La Liga.

Dwa gole dla gospodarzy zdobył Stéphane Mbia, Germána Luxa pokonali też Carlos Bacca i Vitolo. Dla Deportivo trafił Haris Medunjanin.

Cezary Wilk (Deportivo) w swoim debiucie w Primera División wszedł na boisko w 64. minucie i został ukarany żółtą kartką, Grzegorz Krychowiak (Sevilla) grał od 84. minuty.

Sevilla FC - RC Deportivo de La Coruna 4:1 (2:1)

Bramki: Stéphane Mbia 24, 57, Carlos Bacca 39, Vitolo 63 - Haris Medunjanin 31

Sevilla: 13. Beto - 23. Coke Andújar, 21. Nicolás Pareja (84, 4. Grzegorz Krychowiak), 6. Daniel Carriço, 2. Benoît Trémoulinas - 25. Stéphane Mbia, 19. Éver Banega, 20. Vitolo, 17. Denís Suárez, 18. Gerard Deulofeu (74, 10. José Antonio Reyes) - 9. Carlos Bacca (79, 14. Iago Aspas).

Deportivo: 1. Germán Lux - 15. Laure, 23. Albert Lopo, 12. Sidnei, 16. Luisinho - 11. Juanfran Moreno, 8. Haris Medunjanin, 4. Álex Bergantiños, 24. Luis Fariña (59, 19. Ivan Cavaleiro), 6. José Rodríguez (64, 20. Cezary Wilk) - 18. Toché (79, 3. Roberto Canella).

Żółte kartki: Mbia, Coke - Lux, Wilk.

Sędziował: Jesús Gil Manzano.