ABC.es: "Casillas i brak dokładności w ataku zatopiły Hiszpanię"

"Poważny błąd bramkarza i brak iskry w ataku dały szanse Słowacji w spotkaniu, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Już w tunelu można było się spodziewać, że będzie to ciężka przeprawa, kiedy do wszystkich słowackich zawodników przemawiał Hamsik z fryzurą Mohikanina. I tak było."


SPORT.es: "Iker Casillas śpiewa, a Hiszpania nie idzie w górę"

"Hiszapnia doznała niespodziewanej porażki podczas wizyty w Słowacji, a wszystko wynikało z błędów Ikera Casillasa oraz błędów w defensywie. (...) W końcowej fazie meczu Hiszpania dokonała kategorycznego błedu. Zostawiła wszystkie siły z przodu i zaniedbała obronę. Słowacki Stoch dał gospodarzom zwycięstwo z przyjemnością uderzając piłkę w długi róg i mocno raniąc swojego rywala."

Mundo Deportivo: "Hiszpania zatrzymana w Słowacji"

"Porażka Hiszpanii w Słowacji pokazuje, że Ikerowi brakuje świeżosci. Casillas popełnił gafę, która doprowadziła do straty pierwszej bramki. Alcacer doprowadził do wyrównania w 82 minucie, ale dzieła dokończyli gospodarze w 87 minucie."

Marca: "La Roja jak na wybiegu"

"Hiszpania odniosła swoje pierwsze straty w el. do Euro 2016. Iker Casillas mógł zrobić znacznie więcej przy strzale Kucka z rzutu wolnego. Alcacer świetnie zachował się i wyrównał wynik meczu, ale ostatnie słowo należało do Stocha."