Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu Ligi Europejskiej pomiędzy Slovanem Bratysława i Spartą Praga na trybunach stadionu Pasienky rozpoczęła się regularna wojna kibiców obu zespołów. Kiedy szwedzki arbiter Martin Strombergsson postanowił zakończyć spotkanie na tablicy wyników widniał wynik 0:0. Gdy wydawało się, że mecz został zakończony na dobre, słowackiej policji udało się uspokoić agresywnych kibiców a szwedzki sędzia podjął decyzję o wznowieniu gry.

Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. W drugich 45 minutach znacznie lepiej zagrali goście z Pragi, którzy zdobyli trzy bramki. Po trafieniach Davida Lafaty, Tiémoko Konaté i Ladislava Krejci Sparta wygrała 3:0. W bramce Slovana całe spotkanie rozegrał były bramkarz Pogoni Szczecin Słowak Dušan Perniš.

Po trzech kolejkach LE Sparta Praga jest liderem grupy I, natomiast Slovan Bratysława zajmuje ostatnie miejsce.