Piotr Świerczewski od 12:30 w Dogrywce CF. Kliknij i oglądaj!

Cztery mecze, dziesięć punktów i fotel lidera grupy eliminacji mistrzostw Europy. Temat Cafe Futbol może być tylko jeden. Program poprowadzi Mateusz Borek. Nie zabraknie także stałych ekspertów – Romana Kołtonia i Wojciecha Kowalczyka. Gościem specjalnym będzie Piotr Świerczewski.

Meczu z Gruzją nie należało się bać, aczkolwiek szacunek im się należał. W trzech pierwszych meczach eliminacyjnych stracili tylko trzy gole! Wystarczyło powiedzieć, że Niemcy stracili tych bramek aż cztery! Jak się jednak okazało po trudnej pierwszej połowie, w drugiej poszło już gładko. Worek z bramki rozwiązał Kamil Glik. Później do siatki trafiali Grzegorz Krychowiak, Sebastian Mila oraz Arkadiusz Milik.

Czy styl drużyny przekonuje naszych ekspertów? Czy ktokolwiek z ekspertów spodziewał się takiego znakomitego startu? Czy możemy powoli myśleć o awansie do finałów mistrzostw Europy czy jeszcze jest na to zdecydowanie za wcześnie? Wszystkiego dowiemy się w niedzielnym programie, który poprowadzi Mateusz Borek. Nie zabraknie stałych ekspertów – Romana Kołtonia i Wojciecha Kowalczyka. Gościem specjalnym będzie Piotr Świerczewski.

Możemy spodziewać się także wielu materiałów wideo. Jak zwykle pod lupę grę naszych reprezentantów weźmie Marcin Feddek, który wnikliwie przeanalizuje nasze braki oraz pozytywy. Stałym elementem Cafe Futbol jest także Cezary z Pazurem. Cezary Kowalski spojrzał na mecz z Gruzją zupełnie inaczej. To właśnie to zwycięstwo mogło być najbardziej cenne w tych eliminacjach...

O 12:30 zapraszamy na Polsatsport.pl, gdzie odbędzie się Dogrywka Cafe Futbol! Zapraszamy!