Klose rozczarowany swoją sytuacją w Lazio

Niemiecki napastnik Miroslav Klose nie jest zadowolony z ilości minut jakie otrzymuje w obecnym sezonie i wkrótce zamierza podjąć rozmowy z kierownictwem rzymskiego klubu na temat swojej przyszłości. 36-letni Niemiec w ostatnim meczu z Chievo, zremisowanym 0:0, zagrał zaledwie siedem minut.

Czuję, że jestem w dobrej formie i chcę grać więcej to naturalne. Jestem przede wszystkim zdrowy. Zupełnie nic mi nie dolega. Aktualna sytuacja nie jest dla mnie satysfakcjonująca. Będę rozmawiał z kierownictwem klubu i zobaczymy co dalej się wydarzy. W teorii nie ma w futbolu nic niemożliwego. Zostało mi mało czasu w piłkarskim życiu, dlatego zależy mi na regularnej grze. Chcę, aby ten sezon nie zakończył się dla mnie klapą - wyznał Miroslav Klose.

Sytuację doświadczonego gracza monitorują kluby ze Stanów Zjednoczonych, Anglii oraz Rosji. Klose Wystąpił w tym sezonie w jedenastu meczach, ale w sumie spędził na boisku 416 minut. Strzelił w tym czasie cztery gole i zanotował trzy asysty. Mistrz świata reprezentuje barwy Lazio od 2011 roku. Jego kontrakt wygaśnie po zakończeniu obecnego sezonu.