Zestawienie otwierają Trójkolorowi w meczu z Australią w II fazie. Wielokrotnie próbował Thomas Edgar i Laurent Tillie, ale ostatecznie świetnie przesuwał się francuski blok i gwiazdor Kangurów został zablokowany. Akcja nr 9 to ponownie Francuzi, jednak tym razem świetnie w obronie Irańczycy.  Atakował Tuia i Sidibe, jednak szósta drużyna globu nie dała się zaskoczyć i wyprowadziła udaną kontrę.

Nr 8 to mecz Tunezji z Finlandią. Defensywny popis Finów - znakomity refleks Kunnariego, a potem bezbłędne wykończenie z drugiej linii Mikko Oivanena.

Z numerem siedem wreszcie Polacy! W jedynym przegranym meczu MŚ ze Stanami Zjednoczonymi długo broniliśmy się przed atakami Sandera i Andersona, a ostatecznie niezwykle przytomnie na siatce zachował się Maxwell Holt.

Z numerem 6 sensacyjna pierwsza partia wygrana przez Meksyk w meczu z Rosjanami. Niesamowite poświęcenie w defensywie zespołu z Ameryki przynosi wykończenie z prawego skrzydła Vargasa. Numerek pięć to ponownie Rosjanie, tym razem w starciu z Brazylią. Świetne tempo; obrony Murilo, Spiridonova i Mario, a ostatecznie skuteczny atak z lewego skrzydła jednego z dwóch najlepszych przyjmujących imprezy - Lucarelliego.

Nr 4 to mecz II fazy grupowej, Polska - Francja. Momentem akcji fenomenalna piłkarska obrona N'Gapetha. Z niezwykłą precyzją technicznie kończy MVP mistrzostw, Mariusz Wlazły. Najniższy stopień podium przypadł akcji Francuzów w spotkaniu z USA. Można przypuszczać, że kadra Trójkolorowych poradziłaby sobie w tym roku w Brazylii na… piłkarskim mundialu, bowiem znowu kapitalnie nogą podbija Rouzier. Ten sam zawodnik kończy akcję po koncercie obronnym podopiecznych trenera Tillie.

Dwie najlepsze akcje to oczywiście finał! Tempo było nieporównywalnie lepsze niż w każdym innym spotkaniu. Srebro przypada świetnej akcji wykończonej przez Murilo, mieliśmy jednak wspaniałą instynktowną obronę Piotrka Nowakowskiego i wiele zwrotów akcji.

Numerem jeden akcja mająca miejsce ledwie kilka minut później. Świetnie w pasywnym bloku Polacy, a całość kończy z lewej flanki mocnym atakiem najlepszy zawodnik finałowego spotkania, Mateusz Mika.Zapraszamy do obejrzenia załączonego materiału wideo!