Andrzej Wasilewski, Piotr Werner i Tomasz Babiloński proponują nam dwie grupy promotorskie i osiem wydarzeń na terenie całej Polski. Sferis Knockout Promotions zadebiutuje już 31 stycznia w Toruniu walką eliminującą do pojedynku z Marco Huckiem, w której zmierzą się Krzysztof Głowacki z Nurim Seferim. Na wydarzeniu wystąpią również Marek Matyja, Maciej Miszkiń, Ewa Piątkowska oraz Piotr Gudel. Kolejna gala zaplanowana jest na 20 marca i bardzo możliwy jest powrót do ringu Dawida Kosteckiego. Maj to idealny miesiąc na rewanżowe starcie Krzysztofa Włodarczyka z Grigorijem Drozdem, a w lipcu grupa Sferis planuje galę w Zamościu.

Konspol Babilon Promotions zafunduje swoim kibicom mocno obsadzone wydarzenie w Legionowie, które ma odbyć się 18 kwietnia. Ptaszki ćwierkają, że może tam wystąpić Rafał Jackiewicz w konfrontacji z Kamilem Szeremetą czy odbyć się pojedynek Michała Cieślaka z Pawłem Kołodziejem. W czerwcu grupa promotorska pojawi się ponownie na Mazowszu, później Międzyzdroje, a rok zwieńczy tradycyjnie w Wieliczce.

Tymex Boxing Promotions i Mariusz Grabowski współpracujący z Mariuszem Kołodziejem liczą na cztery udane spotkania z kibicami. W marcu jeszcze raz w walce wieczoru wystąpi Mariusz Wach, a miejsce gali zostanie podane do końca tygodnia. Na przełomie maja i czerwca bardzo prawdopodobny jest występ Patryka Szymańskiego w Polsce. Andrzej Gmitruk i Dariusz Wojtkowski mają do dyspozycji Michała Cieślaka, Michała Syrowatkę, Dariusza Sęka, Macieja Sulęckiego i Norberta Dąbrowskiego i podobnie jak pozostali planuje cztery wydarzenia w nadchodzących dwunastu miesiącach.

Zapraszamy do obejrzenia załączonego materiału wideo i fragmentu dyskusji w studiu programu Puncher!