Fantastyczny mecz Okposo w lidze NHL

Kyle Okposo zdobył 4 bramki w starciu z Pittsburgh Penguins

W sobotnim meczu hokejowej ligi NHL Kyle Okposo zdobył dla New York Islanders cztery gole. To w dużej mierze dzięki niemu "Wyspiarze" pokonali we własnej hali faworyzowanych Pittsburgh Penguins 6:3.

Po dwóch tercjach to "Pingwiny" prowadziły 3:2. Jednak w ostatniej części gry gospodarze zdominowali rywali. Oddali aż 15 strzałów, a przyjezdni tylko pięć. Efektem tego naporu były cztery gole. Trzy z nich zdobył Okposo, który na listę strzelców wpisał się także w pierwszej tercji.

Barry Trotz będzie miał mieszane uczucia wspominając swój powrót do Nashville. 52-letni szkoleniowiec przez poprzednie 15 sezonów prowadził miejscowych Predators, po czym został zwolniony i objął ekipę Washington Capitals.

W sobotę po raz pierwszy z nowym zespołem pojawił się w Nashville. Kibice zgotowali mu owację, ale byli podopieczni nie mieli litości. Gospodarze wygrali 4:3, a decydującą bramkę na 1.40 min przed końcem meczu zdobył James Neal.