To nie był idealny mecz w naszym wykonaniu. Jednak sądzę, że był to dobry pierwszy krok ku lepszej postawie w rundzie wiosennej na ligowych boiskach. Postawiliśmy twarde warunki Bayerowi, dlatego jestem zadowolony z wywalczonego jednego punktu, który należy docenić. Zdobyliśmy go przecież na trudnym terenie jakim jest BayArena - powiedział niemiecki szkoleniowiec.

- Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli to nie obchodzi mnie fakt, że Borussia jest sklasyfikowana na 18. pozycji. Nasza dobrą postawa na boisku chcemy wywrzeć presję na wyżej sklasyfikowanych przeciwnikach. Naszym zadaniem jest piąć się w górę tabeli - zaznaczył trener BVB.

- Szkoda, że nie obejrzeliśmy goli, ale sam mecz był ciekawy. Gra toczyła się w bardzo szybkim tempie przez znaczną część spotkania. Potyczka z Bayerem utwierdziła mnie, że podczas zimowych zgrupowań wykonaliśmy odpowiednią pracę. Nie wykreowaliśmy może mnóstwo okazji strzeleckich, ale mieliśmy ich kilka. Szkoda, że zostały zmarnowane - zakończył Juergen Klopp.