Najlepszy w barwach teamu CCC Sprandi Polkowice był Słoweniec Grega Bole, który zajął 17. miejsce. O trzy lokaty niżej sklasyfikowany został inny zawodnik tego zespołu Grzegorz Stępniak.

Wyścig składa się z czterech etapów. Ostatni zaplanowano na niedzielę.

Wyniki 2. etapu (185 km z ­­­­International Marine Club do Palm Jumeirah):

  1. Elia Viviani (Włochy/Sky)                                  4:29.59
  2. Mark Cavendish (W.Brytania/Ettix-Quick Step)
  2. Andrea Guardini (Włochy/Astana)
  4. Aleksander Porsiew (Rosja/Katiusza)
  5. Andrea Palini (Włochy/Skydive Dubai)
  6. John Degenkolb (Niemcy/Giant-Alpecin)         wszyscy ten sam czas
...
 17. Grega Bole (Słowenia/CCC Sprandi Polkowice)
 20. Grzegorz Stępniak (Polska/CCC Sprandi Polkowice)
 40. Jarosław Marycz (Polska/CCC Sprandi Polkowice)
 54. Maciej Paterski (Polska/CCC Sprandi Polkowice)
 57. Łukasz Owsian (Polska/CCC Sprandi Polkowice)  wszyscy ten sam czas
 95. Łukasz Wiśniowski (Polska/Ettix-Quick Step)              strata 23 s
 97. Cristian delle Stelle (Włochy/CCC Sprandi Polkowice)           
100. Adrian Kurek (Polska/CCC Sprandi Polkowice)                  
119. Sylwester Szmyd (Polska/CCC Sprandi Polkowice)               

klasyfikacja generalna:

  1. Mark Cavendish (W.Brytania/Ettix-Quick Step)              
  2. Elia Viviani (Włochy/Sky)                                 
  3. Andrea Guardini (Włochy/Astana)                              
  4. Davide Frattini (Włochy/UnitedHealthcare)                      
  5. Ben Swift (W.Brytania/Sky)                                 
  6. Enrico Battaglin (Włochy/Bardiani-CSF)             
...
 19. Grega Bole (Słowenia/CCC Sprandi Polkowice)                    
 38. Maciej Paterski (Polska/CCC Sprandi Polkowice)                     
 61. Łukasz Owsian (Polska/CCC Sprandi Polkowice)
 70. Grzegorz Stępniak (Polska/CCC Sprandi Polkowice) wszyscy ten sam czas
 91. Cristian delle Stelle (Włochy/CCC Sprandi Polkowice)             
 92. Jarosław Marycz (Polska/CCC Sprandi Polkowice)                 
 95. Adrian Kurek (Polska/CCC Sprandi Polkowice)                   
103. Łukasz Wiśniowski (Polska/Ettix-Quick Step)                     
116. Sylwester Szmyd (Polska/CCC Sprandi Polkowice)