Na 1000 m Maliszewska dotarła do ćwierćfinału, a na dystansach 500 i 1500 m odpadła w eliminacjach.

Minjeong zdobyła w stolicy Rosji cztery złote medale, triumfując, oprócz wieloboju, na 1000 m, w superfinale na 3000 m i wraz z koleżankami w sztafecie. Po dwa złota w rywalizacji mężczyzn wywalczyli natomiast Knegt - za wielobój i superfinał oraz Chińczyk Dajing Wu - na 500 m i w sztafecie.

Wyniki:

mężczyźni

500 m
 1. Dajing Wu (Chiny)             41,032 s
 2. Shaolin Sandor Liu (Węgry)    41,133
 3. Tianyu Han (Chiny)            41,202

1000 m
 1. Park Se Yeong (Korea Płd.)  1.25,155
 2. Charles Hamelin (Kanada)    1.25,189
 3. Jingnan Shi (Chiny)         1.25,225

1500 m
 1. Siemion Jelistratow (Rosja) 2.18,096
 2. Sjinkie Knegt (Holandia)    2.18,104
 3. Charles Hamelin (Kanada)    2.18,117

3000 m (superfinał wieloboju)
 1. Sjinkie Knegt (Holandia)    5.05,321
 2. Park Se Yeong (Korea Płd.)  5.05,344
 3. Dajing Wu (Chiny)           5.06,093

wielobój (po czterech konkurencjach)
 1. Sjinkie Knegt (Holandia)    63 pkt
 2. Park Se Yeong (Korea Płd.)  63
 3. Dajing Wu (Chiny)           55

sztafeta 5000 m
 1. Chiny                       6.55,980
 2. Węgry                       6.56,024
 3. Holandia                    6.56,321

kobiety

500 m
 1. Kexin Fan (Chiny)              43,866 s
 2. Elise Christie (W.Brytania)    44,139
 3. Arianna Fontana (Włochy)       53,723
...
  . Patrycja Maliszewska           zdyskwalifikowana

1000 m
 1. Choi Minjeong (Korea Płd.)     1.32,730
 2. Elise Christie (W.Brytania)    1.32,782
 3. Arianna Fontana (Włochy)       1.32,903
...
13. Patrycja Maliszewska (Polska) odpadła w ćwierćfinale

1500 m:
 1. Arianna Fontana (Włochy)       2.31,392
 2. Shim Suk Hee (Korea Płd.)      2.31,472
 3. Choi Minjeong (Korea Płd.)     2.31,502
...
26. Patrycja Maliszewska (Polska)  odpadła w eliminacjach

3000 m (superfinał wieloboju)
 1. Choi Minjeong (Korea Płd.)     5.40,480
 2. Shim Suk Hee (Korea Płd.)      5.40,908
 3. Kim Alang (Korea Płd.)         5.41,071

wielobój (po czterech konkurencjach)
 1. Choi Minjeong (Korea Płd.)     89 pkt
 2. Arianna Fontana (Włochy)       68
 3. Shim Suk Hee (Korea Płd.)      47
...
28. Patrycja Maliszewska (Polska)  

sztafeta 3000 m
 1. Korea Płd.                     4.18,550
 2. Chiny                          4.18,595
 3. Włochy                         4:20,916