W ubiegłym tygodniu do kraju powróciła Joanna Jędrzejczyk. Nowa mistrzyni UFC zrobiło sporo szumu wokół swojej osoby, a o jej osiągnięciu wspominały największe media w kraju. Goście programu zgodnie stwierdzili, że do grona mistrzów UFC w niedługim czasie może dołączyć Jan Błachowicz. Popularny "John" już 11 kwietnia w Krakowie zmierzy się Jimi Manuwą, a walka może okazać się trampoliną w jego karierze.

Janek będzie mistrzem UFC i mocno w to wierzę. Dwie, trzy walki i stanie do walki o pas. Błachowicz dostanie niedługo kogoś z TOP 10 i jeżeli zwycięży to będzie o nim bardzo głośno. Znam Janka doskonale i niejednokrotnie siadałem po jego ciosach - ocenił Łukasz Jurkowski goszczący w studiu Punchera.

Polscy zawodnicy coraz więcej znaczą w światowym MMA. Poza wspomnianymi zawodnikami znajduje się spora grupa młodych zawodników, którzy już w niedługim czasie mogą zawojować światowe wydarzenia. Dysproporcje pomiędzy poziomem MMA za oceanem i tym, który obecnie prezentuje polska szkoła wyraźnie się zacierają. Zawodnicy mogą na krajowym podwórku przygotowywać się do światowych występów, a obozy za granicą stanowią uzupełnienie treningu.

Zatarła się granica pomiędzy poziomem MMA w Stanach, Wielkiej Brytanii i Polsce. Warto wyjechać za granicę, bo mamy możliwość sparowania z większym gronem różnorodnych zawodników. W Stanach wychodziło mi to na co nie mogłam sobie pozwolić z zawodnikami w swoim klubie - dodała Jędrzejczyk.


Cały Puncher Extra Time zobacz w załączonym materiale wideo!