Reprezentacja Polski już w niedzielę rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do Euro 2016. Podopieczni Adama Nawałki z dorobkiem dziesięciu punktów liderują w grupie D, ale ich kolejny rywal zgromadził tylko trzy punkty mniej.

Na pewno jesteśmy w komfortowej sytuacji, ale jedna porażka może wszystko zmienić w tabeli. Nie jesteśmy faworytem naszej grupy. Moim zdaniem nimi są nadal Niemcy - powiedział Grzegorz Krychowiak.

Szkoleniowiec reprezentacji Polski może narzekać na problemy kadrowe w formacji defensywnej i na skrzydłach. W linii ataku sytuacja kształtuje się zupełnie inaczej. Trener najprawdopodobniej postawi na Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika, ale na swoją szansę liczy również Łukasz Teodorczyk.

Mam nadzieję, że zagram w niedzielę z Irlandią. W ostatnim czasie moja sytuacja w klubie uległa zmianie. Strzeliłem kilka ważnych bramek i przed niedzielnym spotkaniem jestem dobrej myśli i pełen optymizmu - stwierdził Łukasz Teodorczyk.

Obejrzyj całe wywiady Łukasza Majchrzyka z Grzegorzem Krychowiakiem oraz Łukaszem Teodorczykiem w załączonych materiałach wideo!