O godzinie dziewiątej z Bełchatowa odjechał autobus z siatkarzami PGE Skry. Mistrzowie Polski rozpoczęli wtedy być może jedną z najważniejszych podróży w życiu – do Berlina na Final Four Ligi Mistrzów. Choć w 2012 roku Skrze udało się wywalczyć drugie miejsce, to turniej, który odbędzie się w stolicy Niemiec, będzie wyjątkowy.

To będzie szczególny moment. Awansowaliśmy do Final Four i to czujemy! Mogliśmy przez tydzień spokojnie przygotować się do tego turnieju. To jest wielka i prestiżowa rzecz. Po raz pierwszy w historii awansowały tam dwa polskie zespoły. Czeka nas wspaniała siatkarska przygoda - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.

Każdy sportowiec inaczej znosi podróż. Jedni wolą relaksować się przy muzyce, drudzy czytają książkę, a jeszcze inni wolą zregenerować siły poprzez sen. To jednak  w autokarze można wszystko dobrze przemyśleć, to tutaj można się odpowiednio nastroić przed ważnym wydarzeniem. A nie ma co ukrywać, wydarzenie jest istotne…

Chcecie zobaczyć, jak siatkarze Skry relaksują się przed Final Four Ligi Mistrzów? Zapraszamy na obejrzenie specjalnego materiału wideo!