Gośćmi Szymona Rojka będą: Karolina Siódmiak, reprezentantka Polski, zawodniczka Łączpolu AWFiS Gdańsk, Piotr Masłowski, reprezentant Polski, zawodnik Azotów Puławy oraz Wojciech Nowiński, trener, ekspert Polsat Sport.

Czekamy na decydujące mecze w rozgrywkach PGNiG Superligi, czekamy na Final Four Pucharu Polski, turniej towarzyski biało-czerwonych i oczywiście Euro 2016. O tym wszystkim porozmawiamy z naszymi kolejnymi gośćmi Magazynu Polska 2016, ale przede wszystkim zajmiemy się tym, bez czego nie byłoby żadnych sukcesów, czyli pracą z młodzieżą. Z kamerą odwiedziliśmy Regimin, skąd pochodzą m.in. Adam Morawski i Przemek Krajewski oraz Ryjewo (Kasia Janiszewska).

 

Z Karoliną Siódmiak urodzoną w Rynie i wychowaną w Giżycku oraz z pochodzącym z wiodącego ośrodka handbalowego w Polsce, czyli z Płocka Piotrkiem Masłowskim zastanowimy się, czy miejsce, w którym zaczyna się karierę determinuje jej dalszy przebieg; czy dzieci z Płocka, Kielc, Trójmiasta, Śląska już na starcie mają przewagę, czy wcale nie...

 

Program na antenie Polsat Sport News rozpocznie się o godzinie 20.00. Zapraszamy do zadawania pytań naszym gościom! Można to zrobić w komentarzach pod tym tekstem i na profilu polsatsport.pl na facebooku.