Nominować można było najlepsze panie i panów na co dzień grających w najwyższej angielskiej lidze siatkarskiej Super8. Konkurencja była spora, bo aktualnie w rozgrywkach udział bierze dziewięcioro olimpijczyków z Londynu.

Połowa zawodników, którzy rozpoczną mecz mężczyzn są zawodnikami CBL Polonii - mamy dwóch reprezentantów w drużynie Wielkiej Brytanii oraz pięciu w drużynie Reszty Świata. Taka sytuacja dowodzi dwóch rzeczy - nasz skład wybija się ponad przeciętną na tle pozostałych siedmiu drużyn w lidze, a także tego, że mamy najlepszych kibiców - to dzięki ich głosom aż tylu naszych zawodników zagra w Azimo Meczu Gwiazd 2015 - powiedział prezes Łuszcz.


W promocję głosowania na CBL Polonię włączyło się wiele organizacji, redakcji, klubów sportowych, a także Ambasada RP w Londynie, która na swoich profilach społecznościowych promowała zawodników CBL Polonii hashtagiem #VotePolonia. 16 maja w hali Brentford Fountain Leisure Centre - hala domowa CBL Polonii - rozegraną zostaną dwa mecze: gwiazd ligi kobiet i mężczyzn. W obu przypadkach naprzeciw siebie staną reprezentanci grający z paszportami brytyjskimi oraz ci reprezentujący resztę świata. Więcej informacji na temat Azimo Super8 All Star 2015 można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/Super8sAllStarGame