„Ten sezon był dla mnie bardzo dobry, więc cieszę się, że zostaję w PGE Atomie. W Sopocie rozwinęłam się jako zawodniczka i miałam okazję pracować ze świetnymi ludźmi. Trener do tej pory bardzo wiele mnie nauczył, więc mam nadzieję, że w kolejnych rozgrywkach sięgniemy z drużyną po kolejne sukcesy” – przyznała na oficjalnej stronie sopockiego klubu Zaroślińska.

 

Reprezentacyjna atakująca zdobyła w tym sezonie ekstraklasy 526 punktów, co jest najlepszym wynikiem w historii tych rozgrywek wśród polskich siatkarek. Dziewięć razy zostawała najlepszą zawodniczką zwycięskich ligowych spotkań swojej drużyny.

 

„Przed rozgrywkami wiele osób mówiło, że Kasia to dobra zawodniczka, ale nie jest w stanie unieść ciężaru niektórych spotkań. Tymczasem ten sezon pokazał, jak bardzo dojrzała mentalnie do roli punktującej liderki. Przez większą część ligi była niezawodną killerką, a jej znakomity rezultat jest tego najlepszym dowodem. Dlatego cieszymy się, że została w naszym zespole. Prowadzimy także negocjacje z innymi podstawowymi siatkarkami w sprawie przedłużenia kontraktów” - zapewniła rzecznik prasowy PGE Atomu Trefl Katarzyna Wirkowska.