Kamil Szymuszowski debiutujący w KSw rozpoczął spotkanie w PKiN. "Szymek" pokazał, że nie będzie tylko zastępstwem za kontuzjowanego Roberta Radomskiego, ale posiada naprawdę duże umiejętności. Reprezentant Gracie Barra Łódź nie rzucał słów na wiatr i na tarczach udowodnił, że jego ciosy mają dużą moc! Maciej Jewtuszko z całą pewnością musi mieć się na baczności.

Nie mogło zabraknąć Jaya Silvy, który na KSW wystąpi już po raz piąty. Amerykanin w swoim stylu zachwycił zgromadzonych w Warszawie kibiców. Mocne kopnięcia i eksplozywne kolana w klinczu. Silva wyciągnął wnioski ze swoich ostatnich występów i tym razem obiecuje, że nie pozostawi żadnych wątpliwości, który z zawodników będzie lepszy w klatce.

Na KSW 31 zobaczymy walkę o wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. W Pałacu Kultury i Nauki nie mogło więc zabraknąć pretendentów do tytułu: Attila Vegha oraz Gorana Reljica. Zawodnicy czarowali na macie i oczywiście podglądali swoje występy szukając słabych punktów. Z pewnością obaj zachowali sporo niespodzianek na sobotni pojedynek.

Na koniec treningów medialnych zobaczyliśmy ciężkie uderzenia. Peter Graham oraz Karol Bedorf podczas prezentacji skorzystali z wyjątkowego urządzenia, na co nie zdecydowali się ich poprzednicy. "Coco" podczas występu mógł liczyć na wsparcie innego uczestnika gali KSW 31 i klubowego kolegi - Jędrzeja Maćkowiaka.

 

Obejrzyj fragmenty treningów w załączonym materiale wideo!